Otkup i prodaja rucnog rada

Pozdrav

Sretna nova 2018-ta i nadam se da ce nam svima bit uspijesnija od prijasnje.

Ovako, znam par cura i zena koje prave rucno jako kvalitetne narukvnice i ostale razne nakite rucno. Pa sam kontao. dal da pravim svoj web shop ili da nadjem neku firmu ili slicno za otkup.

Imate li ideja ili prijedloga , kako bi se to izvelo a radi se o BiH drzavi i sad izvoz za region i EU.

Hvala unaprijed

Zasto ne pokusate prodavati na Instagramu, mislim web shop tu ti je dosta ulaganja, pa onda marketing pa svasta nesto. Mislim da vam je Instagram jednostavnija opcija, uz podrsku na FB i eto. Svakako ce ti rijetko ko to kupovati putem online procesa (kartica, paypal)ā€¦Za pocetak, kasnije kada imate bilo kakav uvide idete to na veci nivo, a i dalje imate dobar oslonac vec razradjen.

1 Like

Meni stara plete neka cuda i prodava po gradu, ali to radi cisto onako, medutim prodaja tj ako to 1 cudo dode 100kn, zamisli kolika je postarina? Ja sam slao u njemacku mali paket 300g preko poste me doslo 38kn. Tako da mislim da je tu najveci problem postarina. Mislim da bi ti bilo bolje pokusat sa ljudima koji drze suvenirnice i apartmane da pokusaju prodat turistima, podijelite zaradu (sada koliko nezam) i svi mirni.

1 Like

Hvala vam na odgovorima. Ovo za @cupomakarska instagram nije losa ideja.

Etsy.com - dodatnih 20 karaktera