Otvaranje Payoneer kartice, poteškoće sa swift iban

Pozdrav raja :smiley:

Zbog poreza i zakona u BiH zelim otvoriti payoneer karticu, kako sam vec citao tako mogu zaobici porez u BiH. ( Ne trazite razloge zasto to radim jer postoji 126832492394 razloga zasto NE trebam dati ovoj usranoj drzavi niti jedan fening).

Naime prilikom registracije na payoneer traze mi swift iban kod racuna ??? Ono wtf ne zelim imati povezanosti sa svojim racunom u BiH…

Izdajico jedna :smiley: :joy:

To su i meni trazili.

Jednostavno popuni, i to je to.Izmedju ostalog ne mozes zavrsiti registraciju ako to ne popunis.

Da li je to potvrda identiteta ili ima veze sa mojim racunom da mogu pratiti transakcije ? :slight_smile:

@Olaf ti još nisi otvorio payoneer ? :stuck_out_tongue:

Koliko znam sa Payoneera mozes povuci sredstva na racun u banci (sto neces raditi, logicno), pa se zbog toga vjerovatno dodaje, i zbog neke potvrde identiteta :smiley:

Da li se moze s paypala povlacit na tu payoneer karticu ?

Ne moze (20 znakova).

Odavno imam tu karticu, ali je ne koristim, a na 2 bankomata (BiH) je čak niti ne poznaje uređaj.

Javi kako si ti prošao…

Ali se LeuPay kartica može spojiti sa Paypal-om, ako vam to išta znači

A jel taj LeuPay štiti od porezne ? :smiley:

Nemam pojma (nemam tolike prihode)…
to je debitna Visa kartica iz inozemstva (Bugarska) i meni je bilo bitno da mogu vući na nju…mislim da je član @Aleksandar.Innsbruck nešto pisao o njoj na forumu

ja sam samo jednom sa payoneer karticom digao na raiffeisen bankomatu i bez problema je prošlo … 5 km mi uzeli provizije

za leupay čini mi se da mi iz bih ne možemo uzeti tu karticu

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja