Outsourcam PHP Programera s poznavanjem simple HTML-a

Potrebno mi je napraviti website koji bi popunjavao tabelu uz pomoc API-a. Znaci podetake vuce iz API-a i onda ih ispisuje u tabeli.

Isto tako ima opciju za input tih istih podataka. Vise detalja na PM, a i molim da cijena bude korektna. Budget od 600+ kuna

Možeš li pojasniti u PM što ti točno treba, koji API, kakav ispis, neke detalje…

Razgovarao sam s jednim vec i ne isplati se. Ovaj nema vise od 1000 kuna za to… A potrebno je vise toga tu napraviti…

Tak da od cijelog posla izgleda nista.

Ček samo malo, dakle netko treba sajt, sa komunikacijom sa nekom bazom, apijem.

Ok ako je budget 600,00 kuna. i treba se samo popuniti tabela.

Bubneš jedan fajl na net , spoji sa skriptom, napravi loop te ispiši u tabelu po podacima.
To bi trebalo biti koji sat posla maks.

Očito klijent traži puno više.

Koji je to api, te koliko je kompleksna tablica zapravo?

Tablica je obicni HTML i to za ispis je slazem se jednostavno. Ali znas te glupe klijente koji traze jedno, a prave probleme kriju, tipa dodavanja drugih stvari u tablicu preko korisnickih stranica. Dakle treba onda i login, i memberspage i svasta nesto i onda kad mu kazem da za to treba malo vise para onda kaze it is too much.

Ma bio mi odmah sumnjiv cim sam vidio da je po lokaciji istocno, to da je zapadno ovo bi islo da bi i ti programer i ja kao middle man stavili lijepe pare u djep, a ovako smo smao potrosili dragocjeno vrijeme, i od sad dalje s azijcima idem grubo, direkt u glavu pitam koliko para ima i ako nema miljune steram ga odmah…

Slažem se:slight_smile:

Zajebi istocno - ciljaj Ameriku, Kanadu, Svicarsku i slicno :wink:

1 Like