OVH support nema gori

Uzeo sam kod ovh.ie najskuplji hosting sto imaju i jos ja budala platio za cijelu godinu.
https://www.ovh.ie/web-hosting/performance-web-hosting.xml i to CPU: 4 vCoresRAM: 8 GB

Dobijese 1 database Unlimited Private SQL 128 MB RAM na kojoj se ne moze otvoriti phpmyadmin.

Saljem ticket i dobijem odgovor tek sutra da je kod njih sve ok i da se phpmyadmin otvara bez problema, ja pokusam sa drugog pc, mac, odem kod prijatelja ma sve isto ne radi.
Ponovo saljem mail i kazem da ne radi, ponovo dobijem odgovor za dva dana da je kod njih sve ok i onda one gluposti ocisti cache, promijeni preglednik…
Ponovo posaljem mail da sam sve to uradio i da ne radi, naravno evo vec 10 dana vise nema odgovora.

Samo da kazem da na hetzner gdje imam dedi server na mail dobijem odgovor za max 10 minuta, iako ne moraju prosli mjesec su mi updatirali Linux na server.

Bio sam na OVH (fr), a sada sam na Hetzneru (de)…

Dakle, “prije upotrebe obavezno promuckajte Forum” u vezi s OVH :slight_smile:

Bili su nekada “in”, mozda tamo 2008 - 2011, ali su i tada bili uzasno spori na Support-u

Nije problem cekacu ja i nekoliko dana na odgovor, problem je sto ih ne zanima da rijese problem

Potreban mi je neki support ticket i da ima live chat, da isto ima aplikaciju za Iphone.

Naravno da sam nasao zendeks.com ali za chat se treba koristiti posebna aplikacija za Iphone.