Ovo je find godine - 50 tulova za pocetnike u digitalnom marketingu

Braca Indijci ne prestaju da me iznenadjuju.
Za sve one sa manjim budzetom ovo je gold mine (link u tekstu). Ovde mozete naci premium alate za SEO, ai content, dizajn i mnogo toga.
Imaju 5 paketa i najskuplji je 14 dolara.
Ja koristim paket koji placam 10 dolara mesecno i tu imate 50 tulova a evo su samo neki od njih su:
Uber Suggest, Serpstat, Keywordtool.io, Longtailpro, Grammarly premium, Canva pro, Crello, Envato, Motion array
Na linku ispod mozete videti celu listu:
SeoShope
U cemu je fora i zasto je ovako jeftino? Fora je u tome sto vise ljudi deli jedan nalog.
Ukoliko se odlucite da koristite ove alatke potrebno je da instalirate njihovu google chrome extenziju dobicete upustva od njih. I ukoliko zelite da platite paypalom potrebno je prvo da kontaktirate njihov suport jer kad idete na checkout nema opcije da se plati paypalom.

Prvi post i odma affiliate link…

1 Like

Ako je to problem izvoli non-affiliate link https://seoshope.com/

Naravno da je problem kad prvim postom kršiš pravila :rofl:

2 Likeova

@Mario063 takodje postavlja kad god stigne affiliate link za Adskeeper i niko ne reaguje? Tako da ne vidim problem u gornjem postu.

od nedavno (koliko čitam) aff nije kršenje pravila, tako da za vas pametne ću još jednom da postavim aff tako da :fu:

1 Like

Postavlja se pitanje da li zaista koristiš paket i koliko dugo :slight_smile:

Koristim vise od 3 meseca.
Evo ti video pogledaj kako to izgleda unutar dashbord-a a videces i koji mi je plan aktivan.
https://drive.google.com/drive/folders/1M0PQBd1v2MAL8Wx_I17ukZXaz_6yu2ld

Kad već čitaš, čitaj opet…

Affiliate i refferal linkovi

Objava affiliate i refferal linkova dozvoljena je samo VIP članovima foruma, i to pod nekoliko uvjeta;

  • Post koji objavi član, a koji sadrži takav link, mora biti koristan za sve sudionike ove razmjene - autora i druge korisnike foruma.
  • Uz takav link mora jasno biti naznačeno da se radi o affiliate ili refferal linku, te se u nastavku teksta korisnicima mora ponuditi i čisti link.
  • Moderator zadržava pravo procijeniti jesu li svi uvjeti zadovoljeni da takav link zadrži unutar posta, te ima mogućnost obrisati link bez prethodne najave.

@pablo ja to vidim kao da je lik došao na forum samo reklamirat…

Ok nisam ispostovao pravila, iako mislim da je high value post evo molim admine da ga obrisu. Stvarno ne zelim ucestvovati u daljoj raspravi.

Obrisan je aff sat vremena od objave posta.

Ne kontam čemu rasprava ?

Bolje nam podijeli iskustva, da li svi toolovi rade ispravno?

Da li imaju u paketu koji ti koristiš od 10$ ahrefs ?

ajde sad ugasi internet i odmori malo od čitanja foruma i da evo opet :fu:

Uglavnom koristim SEO alate u ovom paketu i odlicno rade. Nema Ahref nazalost. Ostavio sam link iznad imate kratak video koji paket koristim i koje alate imate u njemu.

1 Like

ima SEMRush?

još bi bilo vrh da imaju Surfer SEO

Kako funkcionisu ovi group buy toolovi? Moraju imati neku dozvolu od ovih alata, skontali bi ih do sada. Ipak su semrush i ahrefs ozbiljni igraci.

Flikover .com ima semrush i ahref.
Jedina mana je sto delis acc, ljudi sa kojim delis mogu da vide sta si radio ali opet kazem dobra je stvar za pocetnike dok ne dodju do nekog kapitala pa investiras u alat za sebe.

Koja je cijena za Flikover samo za ahrefs ili se može kupiti samo za sve alate skupa pa je jedna cijena? Meni nude samo $35/month za sve.

Ne daju ponudu samo za ahrefs, a ne želim platiti za sve alate jer mi nisu potrebni.

Samo za Ahrefs je $28/mjesečno. Podigli su cijene bilo je jeftinije… Ako tko zna za bolji group buy gdje ima ahrefs neka kaže, ovi sa flikovera su mi se zgadili…

Jbnih 15 stvari pretražim (ukupno domena ili riječi…) i kaže da sam postigao limit, ne možeš doslovno sjest i pola sata tražiti ništa, a digli su cijene… Mislim da je bolje 2put godišnje platiti pravi Ahrefs i istražiti sve što imaš za cijelu godinu

1 Like

Slažem se.

I sada na SEMRUSH imaš 10 pregleda najjednostavnijih besplatno.
A oni bi za 15 po danu, a ne znam što bi mogao za taj limit pretražiti. Nešto kvalitetnije pretraživanje zahtjeva dosta više vremena i resursa.

Tako da se slažem da je bolje platiti cijeli mjesec i onda izvući sve što trebaš. Tako sam napravio sam SEMRUSH, ali čini im se da je AHREFS ipak bolji.

Nisu oni krivi, ahrefs je digao cene i smanjio pretragu. Imas na ahrefsu valjda za $99 mesecno 500 pretraga/reportova. A to je bukvalno sta god da koiknes ti se racuna ko 1, i ispucas sve za sekund… tako da je ahrefs napravio sranje nisu oni… :slight_smile:

Groupbuyseotools imas tako ahrefs za $30 mes. I imas 30 pretraga dnevno ili 300 mesecno… mada i sa tim ne mozes nista da uradis…

1 Like