P: Portal Info-X.net s hostingom od godinu dana

Dakle na prodaju navedeni portal Info-x.net… Portal je radjen u wordpress platformi prije 10 dana…

Uz ovo dajem i FB fan page koji ima nesh vise od 100 Likes… Razlog prodaje je posjedovanje 3 portala takod a nemam vremena za odrzavanje… Hosting do 6 mjeseca 2016 godine…

Pase mi zamjena za facebook page…

Ostale ponude na pp

Takvu ti je nitko nece kupit.

Imaš li licencu?

http://www.jartheme.com/wordpress/themeforest/27-sahifa

Nemoj prodavati nešto što si ukrao a ne kupio ili ti napravio

Portal ce biti prebacen na cloudflare tako da ce i brzina biti veca itd itd itd…

Sto se tiče teme tu nikog nisam pitao za mišnjenje… Stroga druze molim te bez suvisnih komentara…

Još jedan lik koji se registrirao prije sat vremena, i već želi nekome prodati maglu.

1 Like

Pa dobro ekipo nema veze njegova stvar mozda ga i proda :slight_smile: ja samo ne kontam to sto je domen registrovan pre par dana i on ga vec prodaje, a razlog prodaje je 3 portala. Pa cemu si onda taj pokretao kad si vec imao njih to mi nije onda neki razlog mada nevazno.

Pokretao jer sam sva 3 dobivao jeftinije neg da sam kupovao 2… Ova ekipa sto zafrkava nek samo nastavi… @cane ti bi drug u FBI ili CIA trebao ganjat posao… Samo neznam otkud ti pravo da objavljivas moje slike, linkove itd itd… Sad provjeri brzinu i ostalo pa objavi… ukoliko netko ima zainteresovan za portal ev mu i par slika s adsense i par slika s analitike (Aktivna 2 dana)…

Ako tekstovi nisu kopirani sa drugih portala i ako imaš licencu za ovu temu ja sam zainteresiran za kupnju.

clanci su kopirani,malo portala ima svoje clanke i licenciranu temu sto i sam znas… uz temu dajem skriptu za seranje (za 2 minute u sve pageove i maximalno 100 grupa)… nadam se da vidis da sam promjenuo temu

Misliš ili znaš? To svi portali rade na ilegalan način?

Ako imaš gore navedeno dogovorit cemo se oko kupnje

1 Like

ne da mislim vec znam, samo reci broj portala i sve cu ti linkove poslatii… nemam gore navedeno

@Cane za temu bez license ti ne mogu apsolutno ništa sve dok je ne predstavljaš kao svoju i ne preprodaješ… Nulled teme su rizici od skrivenih kodova i ništa više. Što se tiče članaka isto se slažem sa erwinom da 90% portala kopiraju jedan od drugog… Ja lično na svojim portalima RSS ubacim i to je to, samo jedan portal sam uređujem i pišem članke tj prevodim ih i to je kvalitet… ostalo je sve kopiranje i dovlačenje posete…

Cane isto tako bi ti savetovao da ne kupuješ sajt jer je domen jadan čim ima crticu i ovo x… ne ulaži novac u portale domaće već u strano tržište :smiley: Iskren savet i proveren,., puklo je naše tržište

Da nisu kopirani članci i nulled tema kupio bi sigurno

Odi registruj info-x.org i rokaj … Skoro niko nema unikatne članke i prave teme… A ko ima sajt ne prodaje po jeftinoj ceni

Clanci su kopirani tema nije nulled

Bravo drug, svaka cast :smiley: