Page level ads da li koristite?

Da li koristite ovo? I kako ste integrisali u wordpress?
Danas sam dobio na optimization odjeljku, da ih upalim plasirao kod ali nema ih.

Page level ads se pojavljuju samo na mobitelu i samo u slucajevima kada Google pretpostavi da ce oglas bit koristan ( “show Page-level ads at optimal times when they’re likely to perform well for you and provide a good experience” ) tako da moguce da ti jednostavno ne prikazuje oglas makar sve radi kako treba.

Hvala ti, znam da je samo na mobilnoj no testirao sam i tu mi se nisu pojavili.

Sljedece provjerio sam preko ono sto su oni preporucili: http://mojastranica.com/#googleads
I pise mi

This page cannot display anchor ads for the following reason(s):
The viewport is not between 320 and 420 pixels wide.
The device is not in portrait mode.
The current browser is not supported.

U headeru gdje je integrisan.

Koristi li tko ove oglase? što se dešava u slučaju da imam klasični resposive ad u headeru i još stavim taj page level ad. To su onda 2 oglasa above the fold - što google ne dozvoljava na mobitelima. Ili sam ja nešto propustio u pravilima. Kako to uopće može funkcionirati?

Nemaju veze sa tvojim header oglasnim prostorom. Čak lijepo i piše u pravilniku da se pagelevel ads ne računa u onih 3 ad unit po stranicu (što je svakako prošlo pravilo).

Možeš staviti ako imaš mogućnost u AdSense panelu. Kasnije vidi jeli ti se isplati ili ne.