Page restrictions - false news

update- prekrsaj idalje u page quality, domet djeluje ok i nakon sto se ovo pojavilo. Faktograf tvrdi da se to automatski uklanja, al evo proso dan al idalje nista

Meni je bilo i nakon par sati sto se zalio obrisano jer je odgovoreno da je do fb nesto

kome si se zalio? 2222222

Mom slucaju raskrinkavanje

Znaci tebi su ispravili ocjenu, i nije uklonjen prekrsaj sa stranice, pa si onda ponovno konktaktirao raskrinkavanje i onda su tek maknuli?

1 Like

Da…nakon tog je sve bilo uredno

Prije 2 dana maknuli video kao krsim pravila…osobi koja je napravila video nije uklonjen video…kako se zaliti direkto na fb kao kad se zalimo raskrinkavanju?

Saznao sam iz pouzdanih izvora da ce “raskrinkavanje” biti “raskrinkano” uskoro. Btw, izvukao sam listu svih sajtova koje imaju u svojoj bogatoj bazi. preko 70% propalo.

Oni su nevladina organizacija. Sve dok imaju finansijsku podršku za to što rade oni će opstati. Kada svojim Raskrinkavanjem “ugase” sve medije, automatski će se i sami ugasiti :smiley:

rade ok poso (20 char)

Postoji nacin da se izbjegne njihova kazna :smiley:

Ima, generalno pazi sta objavljujes… mene su dvaput “uhvatili” (raskrinkavanje jednom i faktograf jednom) i oba puta sasvim zasluzeno :smiley:

2 Likeova

Meni je fb prije 10 dana maknu video…a taj profil sto je napravio live nije kaznjen :upside_down_face::upside_down_face: sad kako da se zalim fb zna neko?

Gdje ti piše kazna i zašto je uklonjen?

Video je obrisan i kao buling pa sad stranica zuta

ima li iko da mu je vijest bila oynacena kao netacna od strane faktografa, da je sve isprvljeno i potvrdjeno od njih, al da je prekrsaj idalje ostao na fb stranicama?

Da li si obrisao link sa fejsa “fake news” ?

jesam kasnije bio, nakon sto se 2 mjeseca nije izmjenilo nista… al poenta je da su oni prije toga potvrdili ispravku i sve, al prekrsaj ostao

je li postoji razlika ili je to sve isto… meni je došlo da je informacija s linka netočna, a vidim vi pišete o lažnim iliti fake news… ?

ugl. faktograf mi ga uvali sa zaključkom da u svojoj objavi nisam naveo da je to “patent” star više od 10 godina…

E to je to, samo im posalji ispravku, pa nakon toga azuriraj objavu i na FB stranici, ako si dijelio. Nekad se mora i njima navest koja je je stranica u pitanju.