Pagerank je konačno mrtav?

Danas sam primijetio da na svim mojim stranicama (neke su imale PR 4, neke 3 i 2) stoji n/a . Znači li to da je pagerank konačno mrtav ? Kakva je kod vas situacija ?

Kako pročitah tvoj title, odmah sam pogledao u meni, da, i kod mene svi N/A.

kod mene radi normalno http://www.prchecker.info/check_page_rank.php provjerite vi to odje

Kod mene i dalje stoji PR na svim ssajtovima, gledajuci preko ovih adona u mozilli:
slika

Čudno. Možda je moj addon zastario?

Ovaj mislim da je kod mene:
moj addon

Uzgred, koristite li ovaj Pokit za isecanje slika sa kompa i odmah kacenje na server njihov?

PR je mrtav već 3 godine :slight_smile:

nekima piše koji PR, dok nekima piše N/A…

ali kao što reče maestro67, PR je mrtav već neko vrijeme.

Ja koristim Lightshot app za W8.1, super stvarčica.

Znam da je odavno mrtav,al mu je ovih dana valjda bio sprovod :slight_smile: . Ja koristim Snipping Tool u windowsima 7.

I ja mislim da PR ne znaci nista, sto se tice neke same koristi za vlasnika sajta.
Snipping Tool je ok, sece deo ekrana, ali ne kaci odmah na net, moras prvo sliku da sacuvas na komp pa da je onda stavis negde na net, dok Pokit to odmah radi, mislim da Lightshot isto to radi odmah.

Lightshot ima bruku opcija, od snimanja na racunar, upload na njihov sajt do shareovanja na raznorazne sajtove, također šaranje po cijelom displeju itd itd.

I ja ga koristim bas dugo, i po meni najbolji program

Da,ja koristim lightshot vec godinama.Kada slikas nesto i udaris upload mozes i da editujes sliku u njihovom photoshop editoru,odlican alat za sve.

pagerank jos uvjek “postoji” naravno ali nije se update vec 18 mjeseci - tako da nista ne znaci