Palac Gore/Dolje

Što mislite o dodatku Palac Gore/Dolje. Mislim da bi to dosta poboljšalo diskusiju jer se može pokazati slaganje/neslaganje sa nečijim odgovorom na jednostavan način, pa onaj tko traži odgovor može odmah uvidjeti koliko je neki post točan.

Nešto ovakvo npr.

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=170419

Trebao si to kao anketu postaviti. Ja sam u svakom slučaju za.

Postavio sam anketu, hvala na prijedlogu.

Ja sam za ubacivanje onog Thanks buttona. I rep button bi isto mogao biti nekako u brojkama i malo vise izrazen na primer :wink:

Davno sam to predložio i mislim da je odgovor bio da bulletin to nema tu mogućnost. Možda su se stvari promjenile.

Dao sam link u prvom postu do nekakvog moda, vrijedilo bi probati.

:doki:

Može netko nadležan dati svoje mišljenje :slight_smile: Hvala

A tko je uopće nadležan? :slight_smile:

Ne može, žao mi je. Šef je na sastanku. Dođite koji drugi dan.

U koje vrijeme? :tribina:

Potpis, super stvar

Svidja mi se!

Proslijedit ću nadležnom za instalacije.

Problem koji vidim je u tome da mi imamo drugu temu, da taj dodatak ima neke bugove, a da su oni više godina stari - kao da se dodatak već godinama ne održava. Ispravite me ako sam u krivu, na brzinu sam preletio stranicu.

Bilo bi dobro dodati “HVALA” gumb pa da sastrane u profilu piše korisnik ima xy zahvala ili tako nešto :slight_smile:

Dobar prijedlog. Na portal.connect.znanost imaju HVALA i palac, i to mi zna pomoći u izboru što da čitam, npr.

http://portal.connect.znanost.org/2011/10/split-dr-c-jackson-vs-dr-d-vinkovic/

Pozdrav svima,

nazalost novi modovi se ne budu postavljali jer se s time dobivaju samo dodatni problemi tj. jos jedan novi sustav za administriranje.

Da je cista vBullet instalacija onda ne bi bilo problema, ali na WM imamo aktivno hrpu izmjena i “hackiranja” + sto kaze tsereg jos je tu i drugi skin…

I ja sam za, samo u slucaju da ispod pise ko je kliknuo na prst gore odnosno na prst dole, a razlozi su logicni, jer ako se neko posvadja ovaj ima odmah da mu daje tonu minusa i slicno.