Path slike u Wordpresu

Kako se podesava za path slike u Wordpresu, jer pisem post i ubacujem slike na lokalnom racunaru serveru, pa tek onda exportujem na web u Word press.
E sad i na vebu putanja ubačene slike je ostala kao na lokalnom racunaru, i zato nemože da se prikaže, jer je u postu sliku povlaci sa putanje - path C:/wp/wp-content/…
kako to ispraviti

Kada pišeš članke u WP-u, imaš opciju Upload/Insert i prva ikona gdje to piše ti je za upload slika (sa računala ili sa neta), poslije je pronađeš na računalu i uploadaš pomoću Wordpressa i na kraju insert.

Prolazi?

MA niste me razumjeli, znam kako ubaciti sliku u post, ali kad pogledam html posta tamo za sliku stoji izvor src="http://localhost/WP1/wp-content/uploads/2010/01/slika.jpg
e to je u redu kad je post na lokalnom racunaru ali kad prebacim ne web, kako će onda povlačiti sliku sa lokalnlog racunara, kuzite sad.

koliko ja znam o cms-ovima, a nisam koristio baš nijedan, ali uglavnom svaki cms više manje ima neku varijablu tipa $domain, $install_Direcotory i još neke takve (naravno svaki cms valjda ima drugi naziv) prošvrljaj malo po config fajlovima i vjerojatno ćeš naći

idi na stranica.com/wp-admin/options-misc.php i tu pokušaj namjestit, nisam se nikad sa ovim služio al možda ti pomogne

Ja pisem postove i ubacujem slike na njih na racunaru (local server) i kad zavrsim exportujem na web server, e kad otvorims post na webu nema slike jer je u postu automatski zadan path slike kao na lokalnom racunaru. Kako vi to rjesavate, jel pistete post prvo na racunaru pa exportujete.