Paxum VS WebMoney VS ePayments

Sta je od ovoga najlakse napraviti i prebaciti pare na paypal ili payoneer?

  1. Paxum
  2. WebMoney
  3. ePayments

Webmoney od prije 2 mj. ne radi sa payoneerom, ali mozes pare prebaciti na npr. Mychoice i podizat na bankomatu sa njihovom Visom. Druga 2 nisam koristio.

Ja sam koristio paxum ali provizija je 50 dolara da na racun novac prebacis, medjutim imas mogucnost sto sam ja nasao servis jedan da preko paxuma prebacis novac na taj servis, a onda oni tebi na paypal ( par dolara uzmu provizije samo).
https://www.change.am/ pronašao sam evo u mailu to je taj servis. Mislim ni registracija da cak nije potrebna.

change.am je tipična “online mjenjačnica” sa feeom koji je dosta velik

jeftinije je na duže staze uzet plastiku “mastercard” od paxuma ili payoneera ili epaymentsa

i koristiš gdje i kada želiš

Razume o sam… Koliko je odrzavanje kartice paxym? Znam da je za pionir 30e

$44.95

@rootkezza Razumijem ja tebe ali ukoliko ne koristis stalno ili potrebno ti je jednu transakciju da obavis kao u mom slucaju sto je bilo je idealno rijesenje zasto placati 50 dolara kada mozes proci sa 10.

Ako imaš jedan iznos godišnje za povući naravno da ti se ne isplati…a ako imas 10k $ mjesečno onda je kartica zlata vrijedna.

Ako imaš manji iznos najlakše ti je pitat na forumima i uvijek će se netko naći da ti uzme paxum/payoneer/epayments, a ti njemu u zamjenu vratiš paypal ili na račun.

@rootkezza na čega se odnosi taj iznos od $44.95? Održavanje Paxum kartice?

Printanje same kartice, slanje do vlasnika

Uglavnom već dugo koristim paxum i to se godišnje samo automatski uzima…zanemarivo naspram prednosti koje nudi paxum

Iskustva s ePayments, ako ima netko neka podijeli.
Da li je moguć privatni wire transfer?

Ima li netko iz Hrvatske da koristi Paxum? Naime, prilikom registracije i potvrđivanja identiteta osobnom iskaznicom, pod “Document Number:” nalaze se dva polja za unos, series i number. U jedno polje mogu upisati broj osobne iskaznice ali što sa drugim poljem? Ako se ne ispune oba polja javlja grešku i ne može se nastaviti sa registracijom :confused:

Koristim paxum od prvog dana. Nisam nikad imao problem.

Pa ne traži prilikom registracije nikakve brojeve dokumenta, već kada želiš verificirati account.

Ajde stavi sliku da vidim gdje radiš grešku.

Kako/gdje u paxum postavkama zatražiti njihovu mastercard karticu?

Da li je još netko imao problema sa Paxum mastercard karticom. Naime, ja čekam već mjesec dana da je isprintaju i naravno pošalju. Budući ništa nisu napravili poslao sam im mail, i evo što su mi odgovorili:

Dear xxxxxxxx,

The bank hasn’t confirmed that the printing process was finalized and is now experiencing problems that prevent us from loading the cards, therefore, we have to print the cards from a different source as the current one is not working properly. As an estimate, we expect to be able to process your card request in around one month.

Osim toga, upućuju me da novac podignem alteranativnim metodama, tj. povlačenjem na eksternu karticu ili wire transferom, koje ne da imaju skupe provizije nego su upravo pljačkaške!!! $50 je fee za wire transfer!!!
Surfajući malo po Internetu vidio sam da im je to zavlačenje sa slanjem kartice uobičajena praksa, a neki tvrde da im je dok su čekali na karticu jednostavno s računa nestalo i po nekoliko tisuća dolara.

Koliko dugo ste vi čekali na karticu i kakva su vaša iskustva sa Paxumom?
LP

danas dobio , da su paxum epayment i first choice povezane i da su trenutno svi
nelikvidni,

In the meantime, I strongly advise you not to use Paxum or Epayments, as we have received word that they too were customers of Choice Bank, and may have had their funds frozen. I know this is very inconvenient for you, but please rest assured that your money is safe, and we will send it to you as soon as we have a way of doing so. Thank you very much for your patience and understanding…

Ma samo bih volio znati koliko su drugi forumaši čekali na Paxum mastercard? ako može…

pa šta im se to dešava sad ■■■■■ mu miša