Payment gateway iskustva

Ozbiljno razmišljam o payment gatewayu. Nemam ništa spremno ali imam nešto u planu za što mi treba on line plaćanje.
Cilj je da

  • mjesečni troškovi budu što niži (ili da ih nema)
  • da se prihvaća što više kartica (kredit i debit)
  • da implementacija nije SF

Prihvaćam naknadnu za implementaciju i višu cijenu po transakciju u zamjenu za 0 kn mjesečnih troškova.

Pronašao sam samo da RBA ima nešto bez mjesečne naknade, uz 5% po transakciji.
Prima samo kreditne kartice.

Ima li tko prijedlog za nešto drugo?

Stripe.
Od prije nekoliko mjeseci dostupan za Hrvatsku.
Mi ga imamo implementiranog od prvog dana dostupnosti.

Tnx.
Bio sam siguran da ću trebati fiskalizaciju, sada vidim da možda i ne.
Fiskalizirate li račune plaćene preko Stripe-a?

Nigdje nisam naletio da NE treba, to su direkt uplate preko kartica, koje se valjda smatraju kao gotovinske, a to treba fiskalizirati. Tako sam ja razumio, ako nađeš drugačiju informaciju javi…

Možda ni za PayPal nije potrebna fiskalizacija.

https://www.porezna-uprava.hr/HR_publikacije/Lists/mislenje33/Display.aspx?id=19173&fbclid=IwAR3CLNf-1voSAqgb_DmdE8DL-FKmCFP9m0bxKSGnmZYh9LKE99smIzeEiQU

ima dio gdje kaže da se PayPal ne smatra gotovinom

Koliko sam ja upoznat za PayPal fiskalizacija ne treba.

Potvrđujem da za sam PayPal ne treba fiskalizacija.

Pozdrav svima,
Imamo Doo koji se bavi ozbiljnim poslom i ne bi ga željeli kompomitirati nekim pudučim projektima, tako da imamo namjeru otvoriti jDoo za sve dodatne djelatnosti od ugostiteljstva, webshopa raznoraznih, vrlo vjerovatno taxi transporta itd. S obzirom da bi se dosta tih puducih projekata vezalo za online poslovanje (npr. Webshop, rezervacija vozila i online placanje iste …) interesira me koji payment processor koristiti a da je dostupan i HR. Bitno nam je da podrzava sve credit/debit kartice. Vrlo nam je bitno da je to 100% sigurno i da nemamo nikakvih problema.
Svaka sugestija je dobro dosla.
Zahvaljujem unaprijed