Payoneer i E-pošta; mogućnosti

Pozdrav.
Ne znam koliko vam je poznata ova informacija, ali napisat ću za slučaj da nekome pomogne.

Ako imate Payoneer i možda vam se ne sviđa podizanje gotovine zbog ekstra provizije koju plaćate, Payoneer kartica se može koristiti u sklopu aplikacije E-pošta a tamo preko Payoneer-a možete plaćati račune…od mobitela do kućnih računa i ostalo…
Pa eto, ako ikome pomogne…:blush:

1 Like

Hvala Marta, :croatia:
ali uvijek se može (i moglo se je) plaćati online karticom sa US Bank Accounta sredstvima sa Payoneera. :o:

Stvarno? Ovo mi je prvi glas…
vidim da se kod njih mogu plaćati svi računi (struja,voda, plin) pa sam eto ja platila neke…inače nisam znala da se preko mobitela mogu plaćati takvi računi karticama, posebno ne Payoneerom…
sorry :blush:

Plaća se kao i sa svakom drugom karticom … nikad nije bilo nikakvih restrikcija … od ine , dućana, online …
jedini limit su sredstva na kartici … evo došla nova, autorizirana u roku par minuta … sredstva sa stare prebačena …

To sam znala…
ali nisam imala pojma da mogu preko mobilne aplikacije E-pošta tj. m-pošta bez odlaska na poštu, plaćati KUĆNE račune…
super mi je što Payoneerom mogu platiti račune za struju i komunalije, dopunsko i slično…:smiley: