Payoneer ili Paxum kartica - iskustva, prednosti i mane?

A sta ako jedne godine imam priliv, a druge ne? Da li mi i onda naplacuju odrzavanje kartice? Mogu li da odem u minus?

Nema nikakvih troškova kada se kartica (Payoneer) ne koristi.
Ne može se ići ni u minus, ovo nije kreditna kartica. :slight_smile:

Ha-ha, ti si neki funny tip :slight_smile: Jest, ti si jedini koji nije platio aktivaciju kartice! Ja iza ovoga stojim, nisam dao nikakav affiliate, nego reffer a friend link i ja STOJIM iza toga što sam napisao. Ja mogu garantirati i sam isplatu tih $25, a možeš li mu ti dati $25 ako plati karticu kako sam ja napisao?
Prijatelj je tako preko Smowtiona se sjebao, preko affiliate linka bi imao 80% rev share, a ovako ima 70%… Pa s obzirom na njegove site-ove izgubio je podosta.
Ja kad budem stavio išta što ne funkcionira i nešto lažno, onda me prozovi. Eno npr u Adult topicu nitko nije stavio aff za Plugrush, a ja bih ga kliknio da jest, jer ga nisam koristio. Pa ne bi meni nitko ništa uzeo preko toga, ne znam samo kakvu bi ja štetu imao?! Gluposti pričaš i izmišljaš!
Ja nisam napisao evo uzmi Payoneer karticu, ona je bolja od Paxuma, kad to ne mogu napisati jer Paxum nisam nikada koristio. Napisao sam ako se odluči da će dobiti $25 kad se na karticu uplati $100 i dalje stojim kod toga. I ako ne klikne link, nikome ništa osim što će svejedno platiti aktivaciju kartice kako je u cijeniku navedeno(svi plaćaju, osim tebe naravno)!

Ne, naplate kad imaš novce(ako nema više od 4 transakcije ne plaćaš), evo ostatak cijenika:
Loading Payments - Standard (Within 2 days) $1.00 Per load Each time a payment is loaded to the account
Loading Payments - Immediate (Within 2 hours) $3.00 Per load Each time a payment is loaded to the account
Monthly Card Account Maintenance $3.00 Per 1 month(s) From available balance - if your account had 0-4 transactions in the previous month
Monthly Card Account Maintenance $1.00 Per 1 month(s) From available balance - if your account had 5+ transactions in the previous month
Card Replacement $12.95 Per card One Time - when issuing a replacement card

Daj molim te meni se više ne obraćaj. :slight_smile:
U ovakve diskusije u pravilu ne ulazim, ovaj put sam to napravio samo stoga da ukažem Wizardu koji je moj link partber i takoreći se poznajemo. :blush:

Takve isključuve tipove kao ti izbjegavam ili im sugeriram pali motore:slight_smile:

Ha-ha, funny guy!
Ti nikakve troškove dalje nemaš… Toliko o tome da znaš šta pričaš:
https://payouts.payoneer.com/partners/Default/fees.aspx?&pid=4112240
Je.ote tebi i loadaju karticu bespla, ti ništa ne plaćaš, ti si stvarno poseban lik!

He he, :slight_smile: nekima je promaklo, neki nisu čuli za njega:

Elance je danas Upwork, neću sada istraživati njihov TOS, također se isključujem iz daljnje diskusije. :slight_smile:

Moze mala pomoc u PP ,u Srbiji niko ziv nema konkretna iskustva sa Paxumom. Hvala unapred.