Payoneer ili Paxum kartica - iskustva, prednosti i mane?

Koju karticu imate od ove dve, i kakva su iskustva, prednosti i mane, tezina koriscenja, verifikacija i slicno?

Payoneer sve preporuke za sve, a Paxum nisam koristio.

Preporuke za Paxum ako si u adult industriji, a Payoneer za sve ostalo.

2 Likeova

Payoneer je tata i mama za sve kartice. :slight_smile:
Nisam ni čuo do sad za taj Paxum.

A da li PP prihvaća taj Paxum?
Pošto je PP odbacio Payoneer.

Ja koristim samo Payoneer… I dalje mi je povezana sa PP, ali odavno sam to napravio… Vrlo jednostavno korištenje!

Ne vezano za ono gore, ako se odlučiš za Payoneer preko ovog linka ćeš dobiti(nakon uplate $100 na karticu) 25$(i ja naravno):
https://share.payoneer.com/nav/cLatXwfdgwUcOfrL9Ojg8ZcntKRMfHRRS7g1MO0OC4oKWSOR9_SctssG6D5XOND9MssC7LcT-lxl8Ygg36pFxw2

Ali će te doći skuplje otvaranje same kartice. Tek da se zna. :wink:
Svatko tko ima Payoneer mu je mogaio uvaliti svoj aff link a nije, pa ni ja. :slight_smile:

Hvala c3po za info, nisam znao da ispada skuplje otvaranje ako se registrujem preko affiliate linka. Kakav je proces sa dizanjem novca, konverzija, limit?

Ja sam bio napravio taj payoneer prije nekih 2-3 godine i skroz zaboravio na nju, evo upravo pronasao karticu u sobi, iskreno ne znam ni za sta bih je koristio.

Odkud to?
Prvi put to čujem, ne vjerujem ipak da premašuje iznos koji se dobije?
Sad gledam cijenik i teško da može biti razlike, jedina je razlika u KOJOJ zemlji si:
Card activation $9.95 Per card One time - when card is first loaded
Card Activation - Listed Countries $24.95 Per card One time – when card is first loaded
Albania, Angola, Belarus, Bosnia Herzegovina, CôteD’Ivoire, Congo, Ecuador, Ethiopia, Iraq, Kosovo, Lebanon, Liberia, Macedonia, Montenegro, Pakistan, São Tomé & Príncipe, Serbia, Somalia, Turkmenistan, Zimbabwe.

Tako da ne vidim ćemu zaziranje od aff kodova koji stvarno daju ono što piše?! Bolje baciti $25 nego ići preko aff linka?

1 Like

Kako to?
Meni je bila povezana, pa su je odbacili.
Guglam i vidim da se to desilo i drugima.

Uputio sam pitanje PP službi, kažu da više ne prihvaćaju Payoneer.

koristio sam Epassporte dosta godina dok nije propao…kasnije Paxum koji imam i sada vec 2 godine i trenutno vec godinu dana također koristim Payoneer zbog nekih firmi koje isplacuju na njih i mogu reci da nikad nisam imao problema

naime paxum ima neke probleme za vikend u zadnje vrijeme ali uvijek otklone kvar u rekordnom roku

Ja sam medju zadnjima spojio payoneer karticu sa paypalom. Ali nisam dodavao karticu na paypal,nego U. S. Bank Account od Payoneera. Radi sve savrseno i dan danas.

Ne kužim.
Zašto je onda PP nekima odbacio Payoneer. I ja sam povezao PP sa Payoneerom (US bank acc) davno,
tek kada je Payoneer izašao. I radilo je sve normalno, do nedavno, kada sam dobio obavijest od PP-a da više ne prihvaćaju Payoneer US bank.

Možda zbog prometa?

Mozda. Ja imam priliv oko 300-400 $ mjesecno.

Ja takodjer imam Payoneer karticu na PayPalu, ali ne za povlacenje para nego za placanje online.

Za isplatu, na us račun preko payoneera. Plaćati nemogu s njom na pp.

A ja obrnuto… Kad otvoriš taj račun za isplatu, onda više nemoš s njom plaćati na pp.

Ja normalno placam s njom i dobivam novac.

Payoneer karticu sam naptavio preko Elancea i bila je apsolutno besplatna, ili svega par $. :slight_smile: Bez troška i kasnije.

Nema zaziranja, što ti je? $25 je bačeno kada ideš preko aff linka, ali ni to što guraš affilate linkove također nikako nije zalud. To iskustvo će ti pomoći kada budeš jednog dana nudio Zepter lonce. :slight_smile: