Payoneer New Master PrePAID Card (Nesto Novo)

Pozdrav danas ulazim na svoj payoneer nalog i otvara mi novi tab gde pise da bi trebao da narucim neku novu payoneer prepaid karticu u pitanju je neka FirstChoice PrePaid MasterCard, sad ne znam sta mi je ciniti da li se i vama ovo desilo?

FirstChoice je sada “novi” payoneer, ako si dobio email znači preselit će ti sav “amount” u FirstChoice, tamo se logiraš sa svojim payoneer podacima i ako želiš koristit te novce moraš imati tu novu karticu.

Ja sam već prije 2-3 tjedna dobio tu novu karticu, svijetlo plavu i sve radi kao i prije, samo šta sada idem na adresu firstchoicepay.com/

Ali, za one nostalgičare koji imaju staru modru karticu, ona također važi? :blush:

Meni je modra istekla prije godinu dana, ja jos imam novu crnu, bas sam prije par dana podizao lovu.

Nisam bas tako razumeo, razumeo sam da koristim payoneer normalno kao sto sam ga i do sad koristio ali da ukoliko neke nove firme kao sto su plugrush posalju pare oticice na frist choice… :slight_smile:
Sad ne znam kako ce biti sa Amazonom?

Tako je :smiley: ja normalno skidao sa tamnoplave dok nije došla svijetlo plava :smiley: i automatski mi sve prebacili na FirstChoice i sve mi radi i primam uplate kao i prije

2 Likeova

Sigurno si prošli mjesec dobio ovu poruku od Payoneera:

"We’re excited! Today we’re announcing that together with our long-standing business partner, Choice Bank, we will be launching a new brand called Firstchoice Pay and transitioning you to it on February 1st, 2017. "

Znači, sve nastavljaš raditi isto, samo šta trebaš aplicirat i dobit novu karticu, uplate i sve jednako ide kao i prije, samo se logiraš na Firstchoice i koristiš novu karticu.

Meni sve radi perfektno.

Jel to postepeno dolazi ljudima ili? jer sad sam se bas ponukam ovime ulogirao na Payoneer ali ne vidim nikakvu obavijest da sam dobio…

Koliko sam ja shvatio ako si primio uplatu od mreza kao sto su craknow onda dobijes automatski pozivnicu
Imam 2 payoneer racuna i na jednom sam je dobio na drugom nisam

sve adult firme su prebacili na FC

Pokuso sam poslati drugom korisniku novce na Payoneer, medjutim javlja mi “not yet a payoneer customer”. Je li to mozda zato sto ga je prebacilo na FC - ima tko slicnih iskustava?

Dali je netko podizao sa FC sa crnom payoneer karticom? Meni je prebacilo balance na FC, ali mi nije ponudilo novu karticu niti su mi ju poslali.

kako su ovo sve zakomplikovali to je strašno, evo ja čekam firstchoice karticu i drhtim ne znam šta će biti kad stigne

mreža sa kojom radim više na podržava payoneer već firstchoice i ja napravio nalog na firstchoice, odobrili me i poslali karticu da bi mi kroz 7 dana stigao mejl od payoneera da je moj nalog prebačen na firstchoice … ne znam ni koja mi kartica stiže ni ništa, evo me drhtim ko jasika

Nije ni cudo da je webmoney prije 3 mjeseca otkazao suradnju payoneeru, ko da su znali da bude 100 problema.

Da li neko ima iskustva da je TEK sada napravio nalog ne na payoneer-u vec bas na First Choise card??? ja sam se ulogovala na jihov sajt i poslali su mi u mejl da je u stanju procesa i kao za par radnih dana treba da stigne a evo roslo je nedelju dana ako ne i vise i nije mi stiglo. Ne znam sta da radim, hitno mi je zbog posla da imam, Sta mi savetujete, da napravim novi nalog tu ili da narucim payoneer pa ce mi onda valjda prebaciti automatski

ne žali se ništa … ja cekam od 24og februara da mi stigne … to je do ove moje pošte i države … morat ću novu karticu zatražit

Baviš se adultom ili? Mene payoneer automatski prebacio na FCP i saldo te naručio novu karticu koja došla u roku 15 dana, sve radi kao i prije na payoneeru.

tek sam jedan sajt napravio … hoću još bar deset da napravim haha a i sve mreže koje sam našao da stavim na adult sajtove isplaćuju na paypal tako da mi nije hitno

a i nije mi payoneer nešto bio aktivan, vjerovatno me zbog toga nisu automatski prebacili … pa sam napravio fcp nalog, poslali karticu 24og februara evo još nema

Kontaktirao u vezi kartice?

Nisu te automatski prebacili jer su vidjeli da ne dobijaš “adult” isplate.

ništa, naručio sam novu, vidjet ćemo