Payoneer uputstvo

Dobro vece svima…ja sam NOVA ovde na Payoneer Forumu…molim vas imam HITNO pitanje?
Radim za GDI kompaniju USA…treba za tu kompaniju radi moje isplate da popunim Bank Wire Formular!
Ja sam preko Payoneer sajta podnela ZAHTEV da mi ta kompanija isplati zaradu na moj Payoneer racun…GDI trazi od mene jos neke dodatne podatke:SWFT+Adresu…meni to nije poznato?!
Da li mi moze neko pomoci…kako se dobija isplata na Payoneer u vezi mog slucaja?
Najlepse HVALA svima koji mi mogu pomoci!

Ovo nije Payoneer forum … vec prvenstveno forum za web development i slicne teme, no nema veze:D Ti brkas dvije potpuno razlicite stvari. Za pocetak informiraj se dali ti oni zele platiti na Payoneer karticu ili na tvoj devizni račun. Ako je ovo prvo, onda ti SWIFT, IBAN i drugo ne trebaju. Buduci da pises da traze te podatke, mislim da ti oni zele isplatiti to na tvoj devizni racun preko WIRE TRANSFER-a. Ukoliko nemas devizni racun, skok u banku, otvori racun, to je 10 minuta posla, nema troskova nikakvih otvaranja. Nakon otvaranja racuna, dostavis im IBAN (International bank account number), SWIFT (jedinstveni broj banke) i tvoje podatke.