Payoneer virtuelna kartica za plaćanje onlajn

Jeste dobili mejl od payoneera o ovoj kartici? ja dobih danas i ovako veli

have you heard about our Digital Purchasing Mastercard®? It’s a digital purchasing card that was built to do business. Stop spending time and money on bank transfers and use a Payoneer card to pay your expenses faster and with extra benefits.

Higher spending limits
Enjoy daily limits of up to 200,000 USD with no monthly maximum.*

Higher acceptance rates
Simplify how you pay for advertising from Amazon, Google, Facebook, and more.

Instant card access
Order with just a few clicks in your account and receive your digital card details in minutes. No plastic, so it’s good for the environment!

Organize how you pay
Streamline expenses across platforms, and product lines with multiple digital cards in the same currency.

kad se ode na link iz mejla izgleda ovako

mene obradovalo ovo jer mi je istekla ona kartica fizička, a jedno 3 puta se zajebavao sa podrškom da mi pošalju novu jer sam promjenio adresu i za sad batalio zajebanciju i sam mi pare stoje na payoneeru onako ko štednja, jer još nisam povlačio na račun, pa eto ako sam ovaj mejl skonto sad mogu kršit ove pare sa računa sa ovom digitalnom karticom. nisam još isprobo

Jel živite vi u EU !? Hrvatska…

Ja ne, RS\BiH. A što je to bitno za priču, ne kontam

Zatzo što odavnio dobar dio ovih kartica se može “dobiti” samo ako si adresom u EU…

ako neko uspije nešto online platiti sa tom karticom neka javi … ja sam sa njihovom fizičkom karticom 3-4 puta pokušao hosting i domene platiti i nije moglo … tako da fizičku koristim samo za dizanje, ako ta digitalna radi javite

jel probao iko ovu payoneer virtuelnu karticu za plaćanje onlajn? ja još nisam, al kontam sad je otvorit i za blek frajdej kupit štogođ