Paypal account temporarily limited - traže potvrdu svu računa?

Pozdrav,
Od jučer pokušajem da povučem novac na karticu, s time da izbacuje mi non stop grešku kao nije u mogućnosti itd…
Imao sam taj slučaj i prije i kroz nekog vremena riješi se problem, jer po mome iskustvu system blokira iz sigurnih razloga.
I tako đavol mi nije da mira, jutros opet sam pokušao nekoliko puta, i pojavi mi se greška žele da pošaljem potvrdu svu. Da mi je PayPal račun privremeno limitaran a imam novca na njemu. Koji sam želio povući.
Sve ću moći nekako možda… Da potvrdim osim trenutne Adresse koja je tzw “lažna na pp računu” :man_shrugging:t2:
Jer prije 10 godina čak i više imao sam tzw sra… S njima i valjda je u Crnoj knjigi adressa moja eh sad razmišljam, dali pokušam izmjenit addressu na pp u stvarnu realnu gdje boravim, npr da bi moga proslijedit addressu da je identična kao na pp računu, ili da odradim u Photoshopu, koliko je to sada pametno. :sweat_smile: A bojim se da ce vidjeti izmjenu ručnu na pp računu ili u Photoshopu.
I da žele da ihm obrazložim od zadnjih 7 dana transakcije.

(Navedite podatke o aktivnosti računa
Potrebne su nam više informacija o ovoj transakciji ili skupu transakcija. Ispunite sva polja na ovoj stranici.

Navedite dodatne informacije o aktivnosti na PayPal računu između datuma
Od 6.12.2019
Do 13.12.2019
(Maksimalno 1000 znakova)

I još mnogo toga kao što je…
Slika dokaz, identična imenom i prezimenom i najnoviji izvod od banke,
Pomazite kako znate, svaki savjet,pomoć, kritika je dobro došla.
Hvala unaprijed svima

Ja mislim da sad ne možeš da izmenis adresu na PP. Ja sam ranije imao PP nalog, kad nije moglo otvaranje u Srbiji, otvoreno je bilo na Slo.
Tražili su isto potvrdu, ali nisu mi dozvolili da menjam podatke i da šaljem na Payoneer račun (imao sam dodatu Payoneer karticu koju na novom nisam više mogao da dodam)
Kasnije sam otvorio sa tačnom adresom iz Srbije i prebacio novac sa starog na novi.