PayPal brise fee za male businesse

1 Like

Ma naravno, samo što instant transfer (bar za HR) ne funkcionira.
Ova opcija nikad nije niti funkcionirala.
Opcija koja radi (standard) i dalje ima standardnu cijenu.

Dok je vec tema za paypal, imam jedno pitanje posto ga nisam nesto bas koristio, tj koristio sam ga samo za kupovinu preko ebay. Tacnije, napravio sam ga unio podatke sa kartice, i sad je li potrebno ista u banci praviti da bi se mogle slati pare i primati na paypal. Pitam iz razloga jer sam se sreo s problemom da nisam mogao primiti novac na paypal a normalno je funkcioniso na ebayu. Nadam se da me razumijete :slight_smile:

Sve firme otimaju isto,kada se registrujes i uplacujes ili placas nista ne treba da pokazes ,cim zelis primiti i ili povuci lovu treba 5 razilicitih dokumenata,ko si ,sta si ,gde si,racun od struje , vode, iz ducana kolko WC papira si kupio ,banka ,potpisi LK , vozacki ,i ne starije od 3 meseca jer zamisli ti posle 3 meseca nisi ti ,nego ko zna koji si…

Samo cela prica je ista mi smo zrno peska za njih ,zabole ih ona stvar za sve nas

1 Like

meni ništa od toga nisu tražili, a pet godina sam primao pare preko paypala :smiley:

Ako si iz BiH, gledaj uzeti neku Visa debit karticu i na nju možeš povući novce.