PayPal - Business ili osobni account?

Pozdrav, naime htio bih prebaciti račun sa osobnog na poslovni. Imam opciju da nastavim sa emailom koji koristim za osobni ili da napravim neki poslovni(radio bih dropshipping).
Sad mene zanima jel bolje napraviti novi mail ili korsititi osobni koji mi je povezan sa IG,FB…?

1 Like

Mozes dodati na PayPal email kao secondary i njega koristiti za dropshipping, ako hoces da ti izgleda malo profesionalnije, i kad ti neko placa da ne pise tvoj osobni email, to ti je moj savjet.

Mozes pokusati aplicirati i za 2Checkout i BlueSnap Payment za plaćanje karticama, nije ti potrebna firma, tamo gdje trazi da uneses firmu i podatke od firme, samo stavi crticu (-) i naravno bude odobreno.

Kako god odlučio imaj na umu da PayPal treba znati da si ista osoba, i da ne želiš zeznuti system. Ako ima opcija da iskorstiš novu email onda ok.

Hvala na odgovoru, napravit ću onda jedan email posebno za to!
Ovo nisam znao za 2CO,puno hvala!

Okej, hvala na odgovoru,ipak ću napraviti jedan mail za to.

I još me samo zanima kad pravim mail,kad me pitaju za što otvaram,imam 2 opcije: za sebe i vođenje tvrtke,što uzeti?

Na Gmail-u imas Personal i Business kreiranje racuna, Business racun ima prednost jer ti nudi podsjetnik, kalendar, napomene itd. te neke dodatne aplikacije za poslovne ljude, kojima to stvarno treba, inace nema nikakve druge razlike izmedju ta dva racuna.

Okej, onda otrvaram business, hvala puno!