Paypal i ostali računi poduzeća prije otvaranja samog poduzeća

Bok moram priznati nisam se potrudio baš da to saznam , pa bih moli da mi oprostite. :o

Ono što mene insteresira je sljedeće, prije nego otvorim poduzeće da li mogu otvoriti paypal račun za to poduzeće jer bih htio testirati dal sustav radi . Slično pitanje imam za providere kartičnog poslova.

Ili se može testirati paypal i slični sustavi sa privatnim paypal i ostalim računima…

paypal racun mozes otvoriti kad god hoces ,i ne samo jedan veci recimo i pet :slight_smile:
i nigdje ne pise da novac sa paypal moras povlaciti na racun od firme .
e sad,ako si za robu/uslugu izdao racun naravno da ga moras i opravdati na prihodovnoj strani tj.za njega ti treba leći i određena "valuta."
uglavnoj to je knjivodstvena problematika i nije to bas tako jednostavno sto se knjizenja tice ,
niti se moze o tome na forumu .ipak je to strucni dio i svaki knjigovodja bi to trebao znati / naravno pod uvjetom da zna kliknuti neku drugu tipku osim “enter”. i da posjecuje i neke druge webove osim net.hr i indexa…:slight_smile:
nema se sto oko PP bas previse testirati…sve to radi kao urica.
ako ne “radi” posljes im mail i za “up to 3 hours” / nisu oni t-com da im treba 7 dana za re:/ dobijes re: i sve ce proraditi.
samo treba imati para :slight_smile:

paypal radi bez problema a ako bas moras testirati onda otvori takozvani sandbox racun pa se igraj do mile volje
https://developer.paypal.com/