Paypal - Instant transfer

Paypal - Instant transfer, da li ima neko iskustva ovim i koliko se čeka da novac legne na računu?

paypal ti isplaćuje svaki mjesec na kraju iznos bez provizije, vrijeme kada ti legne dobrim dijelom ovisi i od banke tako da otprilike je isto vrijeme samo što sad to radiš u toku mjeseca sa provizijom.

Meni recimo legne u roku 48 sati na račun ali znam ljudi kojima banka bezveze razvlači pare do 7 dana.

LP

1 Like

Dejane odakle si? MasterCard ne radi kod svih korisnika …

1 Like

wtf sad samo jednom mesečno možeš da povlačiš novac?

Srbija, vidim da su nešto menjali pa nisam previše upućen… kod mene master card radi, nego nisam koristio ovaj instant pa ne znam koliko se čeka da legne novac. Dok jedan moj prijatelj koristi telenor karticu kaže da je dobio novac istog trenutka

Jednom mjesečno ti legne bez provizije ikakve na kraju mjeseca. Vjerujem da možeš povlačiti koliko hoćeš sve dok ti lupaju proviziju.

LP

1 Like

Možeš povlačiti ručni uz proviziju, kako je kolega napisao. Automatski ide 01. u mjesecu bez provizije.

1 Like

provizija je 5$ bez obzira na iznos, nemojte koristiti domaće banke, one znaju odugovlačiti knjiženje … koristite strane banke jer one kao posredničke banke koriste svoje centrale u stranim državama … tako da brže stigne … a ove naše domaće dok to prođe 3-4 nivoa prođe 10 dana

1 Like

Sada su promjenili i vise nije 5$ nego 1% na sve
1% fee (2,00 HRK minimum and 70,00 HRK maximum) will be deducted.
Ja sam htio isprobati ovaj brzi transfer, ali ne podrzava karticu-Visa.

Meni su odavno maknuli taj automatski transfer.
Ima li netko iz HR da mu to jos uvijek radi?

1 Like

Kartica je iz direktne banke, prvi put sam probao instant transfer i još čekam novac…

Meni isto nema automatskog transfera ima 2-3 godine. Jel su to dodali Master za nase krajeve? Znam da za cijeli exyu nije bilo.

Kod mene ima, koristim master card i visa, zato sam pokrenuo ovu temu jer nemam iskustva sa instant transferom

Ja instant vučem s Paypala na Visu Revolut, gotovo u roku keks… čim otvorim Revolut aplikaciju, nakon što se izlogiram iz Paypala, već je novac na računu :grin:

3 Likeova

Čini mi se da taj instant nema efekata na sve kartice

Nema.
Evo ja sad opet isprobao, ali i dalje ne mogu povezati karticu Visa debitna kn/eur.
Kaze uspjesno ste povezali ali nema…

Evo kako kod mene funkcionira…

Imam dvije kartice spojene s Paypalom:
Visa PBZ i Visa Revolut.

Kad kliknem “transfer funds” nudi mi:
Instant i Standard.

Obje imaju 1% fee, ali za Instant piše “in minutes” a za Standard “1-3 days”.

No kvaka je u tome da kad otvorim taj “transfer funds” pod Instant mi nudi samo Visu Revolut, a pod Standard mi nudi da biram i da kliknem i na Revolut i na PBZ Visu …

Znači Visa Revolut iz nekog razloga ima prednost…očito nisu sve Vise iste :grin:

1 Like

Da ne otvaram novu temu dobio sam email u vezi instant transfera jel netko isprobao ovo i kako funkcionira to jel sjedne odma na banku isti dan

Imam i ja tu opciju ali nisam ispribao.Mozda je veci fee kad se podize na taj nacin.

Pa da drugaciji je fee:

“If time is of the essence, move money now from PayPal to your bank account with a linked Visa debit card for a 1.75% fee (up to $25.00).”