PayPal - konfiguracija Visa kartice

Treba mi pomoc oko konfiguracije kartice… ne znam odakle trebam da dobijem pin code za potvrdu kartice pa bih zamolio za pomoc? Pokusao sa minom iz ugovora ali ne prihvata…

Ako imas izvod neki sacuvan sa bankomata, provjeri ima li na njemu, ako nema najlakse ti je da nazoves banku, kazes im osnovne podatke i radnica ti izdiktira kod. Uneses, pita te je li tacan, ako bude to je to, 2 min posla

Imam stari izvestaj sa pin kodom, pokusao sam eli bezuspesno… onda sam kontaktirao paypal za pomoc, nakon par sati vidim da su uklonili konfiguraciju kartice, ali sad postoji drugi problem. Kad hocu da povucem novac sa paypala stalno traži da dodam karticu, i stalno vrti na isto…2

4

Dodaj karticu, odes na verify, sa kartice skinu 1.95 usd i u toj transakciji imas broj od 4 znamenke za verifikaciju. Meni je na mPBZ mobilnoj aplikaciji doslo istog trena.

Ovako, nisam ni primetio da sam dobio pin u poruci… E sad, ja sam uklanjao karticu i ponovo dodao, uklonio sam obavestenje za verifikaciju kartice… gde mogu da nadjem opciju da potvrdim karticu? da napomenem, ovaj put kada sam dodao karticu nisam dobio pin code, niti mogu da povucem novac sa kartice opet me vrti u krug…

!!! OTIĐI U BANKU KOJA TI JE IZDALA KARTICU !!!

Tamo tražiš na izvodu svoje kartice/računa PIN Code od PayPal-a koji ti je skinuo s računa te “dolare” (oblika je PPxxxx, x su brojevi).

Vrati se kući i ubaci taj četverocifreni PIN u svoj nalog na PayPal-u i to je to!

P.S. Možda ponekad treba 3-4 dana da na banci vide taj PIN, ali to je procedura.

Izvinjavam se, moja greska… nisam video pin code u poruci… ali su u medjuvremenu nastali drugi problemi… kad kliknem na link za konfiguraciju kartice pise ovo: “We’re sorry. We’re not able to process your request right now. Please try again later.”

Ako imas internet bankarstvo, vidi se iste sekunde.

Grom te puko`, ti iz problema u problem. … Umjesto da se sabereš, riješiš ono što te muči, ti zakompliciraš i gdje treba i gdje ne treba . .

1 Like

Prvo sve moguće zakomplikuješ i oprobaš pa onda dođeš pa pitaš. Radi ubuduće obrnuto!

AKo ne možeš da pomogneš ne moraš da osuđuješ…

1 Like

jeste jarane ali u nekim trenucima moraš biti staložen … paypal nije takav sistem koji će tolerisati pet puta brisanje i dodavanje kartice … ne objavljuješ status na fejsbuku već dodaješ karticu na paypal, naravno da će nakon par pokušaja pisati we cant process your request

moj ti je prijedlog da sve fino što si ovdje pisao uzmeš i fino sve poredaš i pošalješ na paypal support … idi u banku i traži izvod sa najnovijim transakcijama … opet ponavljam fino objasni supportu i navedi koji si pin dobio na izvodu … i nadaj se da će ti oni sve srediti a srediće ti vjeruj jer im je support odličan

reci da si bio uspaničen i da si milion stvari radio za kratko vrijeme

i ja naglo reagujem ali nikad nisam toliko zakomplikovao, moraš biti smiren … ja kada sam dodavao karticu na paypal pročitao sam 10 stranica na googleu how to add card on paypal …

1 Like

Ne osuđujem, nego samo kažem šta i kako se radi.

Ja i dan danas učim i svaki dan naučim nešto novo, pročitao sam online dokumentacije i howto stvari kao 100 knjiga o Ani Karenjinoj. Polako… ako nisi siguran nikako, potraži uputstvo/pomoć, ako nešto znaš - oprobaj, pa opet potraži po netu rješenja.

3 Likeova

Koji PayPal da otvorim za nativmedia reklame tj isplate, jel ide licni ili biznis?

lični … biznis nalog otvaraš ako imaš firmu … tražiće ti papire i podatke firme … možeš imati u isto vrijeme i lični i biznis nalog

Hvala za odgovor, odradila sam sve i potvrdila kod dobijen od banke, al PayPal odbija prijem novca, ne znam sto?

kada se pravi pay pal dobiva se opcija da se izabere zna li iko koja opcija ide hvala

koju poruku izbacuje kada ti neko pokuša poslati novac?

najbolje da ideš na dugme Create account / Register

Ja imam business jer ne mozes staviti payment button na obicni, u 3 mj nisu nista pitali.

Ja sam sa osobni uradio upgrade na business prije 5+ godina. Nikada nisam unosio podatke o firmi ili nešto slično. Imam opciju na PayPal da stavim logo, uštimam invoice i upišem potrebne podatke, ali nema zahtjeva od njih.

Mislim da sam išao na business nekada, da stavim gumb na neki site. Sada mi ne treba, ali mi mrsko da se vraćam i diram išta po tom pitanju.