PayPal pending balance pitanje

Pa MassPay je koristen, a ja sam saznao da kada se to koristi novac je odmah dosupan ? :smiley:

Ama ti si iz BiH kod tebe to ne vazi, nikad nikom nije bilo tako i sada bi na silu da tebi bude. :stuck_out_tongue:

Kad budes dobio 3-4 isplate od njih onda ce odmah ici u dostupno do tada ce da bude na pending i tu nema pomoci. :smiley:

pozzz
imam paypal već odavno, radim svakakve uplate i isplate, i sad sam dodao karticu pa izbrisao pa opet dodao, kad dođe čestitka da sam na 30 dana pendinga… šta im je tu bilo sumnjivo… jel se ima npr poslati mail pa da provjere i skinu taj glupo dobiveni pending ?

Meni su rekli da kroz moj paypal racu mora proc 10000$ pa ce onda razmisljat da skinu peding :joy:

prošlo pajdo toliko… hahahaha

Salji im ticekt onda pitaj

Moras da primus vise od 10k$

“I can confirm that since the account has been open you have received in total $4,796.15 USD in commercial payments. As explained you need at first to reach 10,000.00 USD in order to be eligible for a review and reduce the chance of holds.”

Jel ovo sada neko msovno je*anje u zdrav mozak ?

@steelmaiden mozda da i ovdje napravis mini istragu :smiley:

To su meni odg na starom accountu a primljeno je vise neke transakcije nisu racunali iz nekog njima poznatog razloga. Zato im napisi pa da provjere