PayPal pomoć ! HITNO .. Blokada kartice..?

Ovako znači , izvadio sam bankovnu karticu i povezao sa PayPal i sve je uredu bilo ali mi je tražilo ona 4 broja da potvrdim tu karticu… Ja ih nisam našao te sam se zajebao , pogriješio sam 3 puta i blokirali su mi karticu… Na koji email da šaljem i preko čega ? Hitno je molim vas. .? I šta trebam poslati u Emailu kakve slike jel od lične ili od kartice ?

@wampir Ti si imao isti problem vidio sam tvoju temu davno ? … Molim te pomozi mi ti ?

Ja sam pokusao i na forumu njihovom i na mail al nista od toga. Najbolja opcija ti je poslat im na facebook poruku sa svojom osobnom iskaznicom i email od paypala di se desio problem

Nazovi.

@wampir Kako se zove njihova FB stranica ?

@milito Gdje da nazovem ?

Pa PayPal cak koliko znam ima i verified znak :laughing: Mozes im se i na Twitteru javiti.

Evo sada ću probati na Facebook stranicu…

Ima buraz da im se javim na sve živo… Je*o ja sve svoje

Eto stranice

Najbolje ti je da uzmes skype kredita i nazoves ih, tako se odma rijesi problem.

Ideš na paypal.com, loguješ se, ideš dole na help, ima negdje call us i dobiješ broj.

Da ih nazovem preko Skype ?

Tako je najjeftinije, jedan poziv od par minuta ispadne oko pola eura.

Kupio sam za 5 dolara sada cu ih nazvati de mi broj daj molim te

Ulogiraj se na paypal pa otvori https://www.paypal.com/hr/selfhelp/contact/call tu imas broj i tvoj id koji im moras dati cim nazoves. Ocekuj jos pitanja u kojoj drzavi je otvoren racun i tvoje ime i prezime. Imas vremena do pola 5 da nazoves. Radno vrijeme je od 8 do 16:30 GMT

Ok a gdje trebam poslat ID ? Jel u chat ?

Ne, moras pricati s njima

Znači samo nazovem i pišem u chat ?

Ne, razgovaras kao na telefon kad pricas s nekim. Skype je tu samo da ne moras bacit ouno para preko mobitela na poziv u irsku

Ok idem to rješit pa javim …