PayPal povlačenje novca!? There’s a problem Right now, we’re not able to transfer the funds to your bank

Pozdrav već nekoliko dana pokušavam povući nešto sitno između 100 i $150 s PayPala na visa karticu.
Prvi dan kad sam potvrdio karticu javljalo je istu grešku i jednom prilikom je kasnije prošlo kad sam imao drugu uplatu novca i iznos povlačenja.

Stim što sam kasnije dobio još uplate i pokušao povući od 11 Jula sve do dam danas pokušavam, preko aplikacije, laptopa ili drugog pretraživača i još uvjek imam isti problem i dalje mi stoji ista poruka…

There’s a problem

Right now, we’re not able to transfer the funds to your bank.

Jel neko od vas bio možda u sličnoj situaciji i uspio da riješi problem?

Čitam po drugim forumima pišu da je system blokiran i trebam ostavit nalog da miruje do 48h kako bi se resetovao syatem6i ponovno odobrio povlačenje novca.
Hvala

Tako sam i ja imao prije par mjeseci kada sam htio malo vecu svotu povuci sa PP na Visa. Iz cista mira mi se pokazala takva poruka i probao par puta i nije htijelo. Zvao sam support u PP i rekli su mi kao da zbog prijave preko LTE mreze se adresa mjenja i zbog toga mi je PP blokirao na 72h tu akciju. Naime i nakon 72h kada sam probao nisam imao uspijeha, tada sam poslao prijatelju na PP koji je sebi poslao na Visa i meni dao u ruke novce. Poslje toga i danas mogu da si transferam pare na Visa

1 Like