PayPal problem - zaključan account

Pozdrav raja, imam jedan problem sa PayPalom, naime kada sam htio povući pare na karticu tj. withdraw, dobijao sam poruku kao “Something went wrong. Try again later.” i tako svaki put kad sam pokušao povući pare. Ali onda sam ja kreten razljutio se i kliknuo tri-četiri puta namjerno na withdraw i pojavi mi se secure sistem neki njihov gdje traže od mene da potvrdim da sam to ja, u opcijama je bilo potvrđivanje preko sms-a, glasovno i slanje ličnog dokumenta. Ja sam pokušao da potvrdim sms-om ali poruke nisu dolazile, zatim glasovno ali nije htjelo primiti broj, kao taj broj ne postoji a ja ga ukucao na račun, i tako je ta jedna po jedna opcija nestajala, ostalo samo potvrda dokumentom i ja im uslikam pasoš i pošaljem (uslikana fotografija pasoša je uredna i razumljiva) i sad čekam, račun još zaključan. Da li je neko imao sličnih iskustava i da li ima neki način da to ubrzam malo i da li će mi pare koje sam imao na računu isplatiti prvog bez obzira na ovo, jer mi je na kartici bio uključen automatic withdraw… 'Bemti budalu ludu…

Ja sam nedavno imao Zalbu (na nesto sto sam platio, a nisam uradio svojom voljom), uglavnom, sve je bilo gotovo za 2 dana, vratili su mi novac… pretpostavljam da i ostale Zalbe (korisnicki servis) rjesavaju u tom roku

Taj Withdraw i meni cesto nije znao raditi, ali sam to zanemarivao, nisam htio “silovati sistem”… do njih je, obradjivati toliko transakcija cesto zna i za njih biti problem - sacekas par sati i pokusas opet, bas iz tog razloga da te nebi prepoznali kao nekog drugog ili “robota”

Evo šta mi je odgovorila podrška njihova na messengeru, a kako sam poslao dokument prošlo je oko 7 dana…

Popravit će sigurno, ja sam dva puta nešto urgirao na podršku i popravili su mi, podrška im je baš dobra … ne brini se

Da i meni su uvijek rijesili probleme, poslao sam ti muamer mail u pm na koji da im pises, tu su najbrzi.

Ali off topic: kakve sam ja probleme imao sa skrillom, ljudi kao da neko tamo sjedi i samo se sprda i odgovara jedno te isto. Posaljem im pasos oni opet, pa kaze slikaj pasos pored lica pa posaljem i to, oni odgovore ono prvo posaljite nam pasos i tako me zezali par dana dok ih nisam sasuo od porodice do svega i presao na neteler.

Neteller je vlasnik Skrilla. Točnije Paysafe Grupacija je vlasnik skrill-a i Neteller-a. Support im nije ništa bolji lol…

2 Likeova

haha nisam znao, znaci idem momentalno od njih.