Paypal Withdraw

Druze, ja sam to neki dan resio. Meni je bio slucaj da mi je pretvarao USD i EUR u HRK. Iako imam racun u eurima. Kontaktirao sam ih putem poruke, imas na dnu stranice s leve strane Help & Contact. Objasnio im o cemu se radi i bili su susretljivi, za dan-dva postavili su mi account kako sam zelio.

Pogledaj malo bolje, trebala bi biti opcija da izabereš da ti banka po potrebi konvertuje. Vjerujem da je slično i kada plaćaš pa te pita da li želiš da ti PayPal konvertuje, klikneš negdje zaboravio sam gdje i izabereš ne hvala :D.

mislim da je to samo kod opcija kupnje i prodaje preko paypala, a ne kod povlačenja sredstava nažalost. Ne bi oni tako jednostavno to napravili

Ja ti govorim sta sam napravio i da je proslo. Sto bi bilo sumnjivo nesto sto se jednostavno moze napraviti. Ako ti treba, kontaktiraj ih. Radi se o povlacenju novca.
Prije par dana E-mail:
Requested withdrawal amount: 621,78 HRK
Card: VISAx-6019

Jucer E-mail:
Requested withdrawal amount: 54,00 EUR
Card: VISAx-6019

Ne ma krivo si me shvatio, ovaj zadnji odgovor je bio upucen militu, tvoj savjet sam poslusao i danas poslao mail pa cekam da vidim sto ce odgovorit. Hvala ti sve u svemu

Ja napravio isto, nadam se da ce nam obadvoma pozitivno odgovoriti

Pokušao putem fb-a, bez odgovora, pokušao ih nazvati na čekanju 2min bio i prekinuo sam naravno, pokušat ću opet ali smiješan support kako god okreneš.

Evo meni vec u subotu poslali mail da je sve podeseno. Tak da je moje iskustvo s njihovim suportom fantasticno, bolje od ovog neide. Poslao sma im jedan mail sve objasnio u njemu koju karticu za sto i kako i oni meni odgovorili vec drugi dan da je sve podeseno kako sma htio.

Izgleda da me ne vole, na mail su mi poslali samo automatic odgovor tipa pogledajte odgovore na FAQ i sl.

Da i meni su, a na dnu pise da ako nije pomoglo napravis reply. I ja sam napravio reply s opisom mog problema. Ako to nisi napravio nece ti se javiti.

Mora da su ga usitnili? Jel reply direktno putem maila ili opet idem preko paypal.com?

Provjerio sam mail, u mene nije baš tako, evo šta na dnu piše:

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you
will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click Help in the top right corner of any PayPal page.

aha onda mora da si isao na drugu kategoriju ja sam odabrao profile update ili change.

Nemam pojma ali svejedno su papci. Možda imaju support za Cro a nemaju za BiH :D, iako su oba na eng. Pokušam ih dobiti idućih par dana.

Pozdrav,
Dali vam sada prebacuje sa paypala na devizni u istoj valuti u kojoj je na payoalu (ako ima vise valuta)?

Npr. Na racunu imam $ i €, dali se moram opredijeliti za jednu od te dvije valute ili ce mi slati obje valute bez duple konverzije ?
Hvala!

Postavio sam US i poslano mi je na devizni u US. Ali mislim da ako imas devizni da posalju u devizama kojima zelis. No treba vidjet s bankom.

1 Like

Ja na racunu imam i € i $ ali sam morao pistaviti prefered valutu u mom slucaju €.
Sada ne znam tocno kada salju na banku jeli oni rade konverziju ili banka…

Pozdrav ekipa,

Evo samo da podijelim s vama da sam uspio podesiti da paypal ne konvertira iz dolara u kune pa ponovno banka u dolare…

na ovom linku zamolio sam admina da mi kao defolt prebaci valutu iz HRK u USD
https://www.paypal.com/hr/selfhelp/contact/email/t_s

poslao sam poruku npr.:
....
My funds have been converted to HRK when my withdraw is because my card is to your local currency in your system.

I would be glad to change the currency of my card from HRK to USD.

jucer sam poslo zahtjev i danas je sve riješeno…
odlican support od strane adsensa…
jos samo da mi ukinu naknadu za transfer love :wink:

2 Likeova

AdSense inaće ima dobar support :D. Meni nikada nisu odgovorili papci.

Ja sam im bas poslao sad mail da mi dnevni limit maknu, imam 500$ limit pa svaki put moram po dva puta povlaciti i davati im 5$. Nadam se da ce ga povecati.

Ma ne moraju ukidati naknadu na povlacenje, ali neka malo smanje provizije to ubija.

I da zna li neko o ovome, npr ja primim novac u eurima uvijek, a na PayPalu kada prihvacam on ih mijenja u $, da li i tu naplacuju proviziju. Jer desava mi se nekada na 500e gubim dosta novca, primjetio sam u par slucajeva da fali tu 50-60eura. Sto je po meni i previse, ispadne skoro ko WU.