Pending balance na paypalu - pitanje

Zdravo svima,

dobio sam pare preko paypala i novac mi je sada na na pending. Transakcija ima status: Completed. Ja sam na internetu nasao da ako je transakcija potvrdjena od strane onoga ko je poslao novac da ce se novac prebaciti odmah na available, bez cekanja od 30 dana. Medjutim to kod mene nije tako, vec pise da ce novac biti potvrdjen tek 7 jula.BIH, Nova banka, Visa electron.

Nema veze koja banka, novac stoji na pending 30 dana ako onaj koji salje nakon izvrsene transakcije doticnu ne potvrdi. Nema veze sto pise completed, to znaci da je izvrsena, ne potvrdena.

Mozes li mi objasniti samo kako da on to tacno potvrdi. Ja nigdje ne mogu naci sta on tacno treba uraditi da potvrdi tu transakciju, pa ako znas i ako ti nije problem da mi napises :slight_smile:

Ja sam to radio prije par godina, a od tad se promijenio izgled paypala, pa ne znam tocno. Uglavnom neka klikne na tu transakciju i naci ce opciju “approve” i tad ce ti novac biti raspoloziv bez cekanja.

2 Likeova

@NeedHelp hvala ugl.

Zna li neko postoji li ova opcija jos i kako se koristi ?

Ako je on kliknuo na “Item received”, provjeri za 24 sata i trebalo bi ti preci u active balance.

1 Like

Evo nasao je to i kliknuo i odmah mi je preslo na aktivni balance. Hvala obadvojici jos jednom.