Perspektiva Affiliate marketinga

Dugo vremena i ja citam, kako ovaj forum tako i blackhat forum, ima dosta korisnih informacija, pa ako nisi citao taj forum, preporucujem svakako. Ja se nadam u narednih mjesec dana da cu pokrenuti svoj sajt gdje ce i meni biti pptrebna svaka pomoc😁

U pitanju je jedna od frilenserskih platformi: peopleperhour. Neke sitne pare su u pitanju. Verujem u slične rezultate.

  1. Nemoj, molim te, da mi preporučuješ nikakav dodatni forum. Zbog svega što sam pročitao u poslednja 2-3 meseca već osećam naznake epilepsije.
  2. Nemoj da se nadaš, nego pokreni još danas. Samo gledaj da baš ne nabacuješ materijal tek tako, kao što sam ja uradio. Kreni strateški od prvog teksta.

Ja sam kontao da krenem sa analizom nekog kw oko kojeg bih formirao sajt, eh sada fazon je pronaci dobar kw, za sto trebaju odredjeni alati koji nisu besplatni, tekstove bih placao, SEO strucnjak nisam al bih radio samostalno uz pomoc info sa foruma😁 Za ostalo mi treba steca😁

Svakako treba uložiti i neku količinu novca, koja je, po meni, i dalje bitno manja u odnosu na investiciju u neki drugi biznis (otvaranje restorana, kafića, autoperionice, pekare, franšize…).

Recimo, godinama sam, pored redovnog posla, slao fotografije na stock sajtove - u opremu sam ulupao hiljade €. Za te pare sam mogao da pokrenem barem 2 dooobra sajta.

Pored svega, koliko god čitao na sve strane, sve to nekako izgleda lako i brzo, a nije. Spremi se na najgore :slight_smile: