Photoshop dizajn za web stranicu

Pozdrav svima, novi sam u grafičkom dizajnu, to jest u korištenju photoshopa za sada, te vježbam na sve moguće načine kako bih usavršio svj rad u ovom programu. Napravio sam dizajn za jednu web stranicu koja je potrebna za jedan predmet u mojoj školi. Prvo puta se bavim takvim dizajnom te želim čuti vaše kritike i komentare.
Hvala!

http://imageshack.com/a/img547/477/2mrr.png

1 Like

Svidja mi se :smiley:

Jednostavan je, a nije napadan :slight_smile:

Lijepo izgleda. I meni se sviđa.

Hvala vam!
Cuo sam mnoge kritike u smislu da bi trebao bolje koristiti flat dizajn,
znači ono kao da je sve jako jednostavno, bez gradienta, blendinga i tako dalje,
zanima me što vi mislite?
(ako tko slučajno nekuži šta spada uz flat dizajn, primjer bi bio izgled windows 8)

To je kao da pitaš je li bolja metal ili rock glazba. Ukusi su različiti…

Znam da jesu, ali me zanima dali mislite da bi trebao ići više po trendu, ili onako kako ja mislim da bi to bilo dobro?

Meni se iskreno ne sviđa, takvi sajtovi su se radili prije 7+ godina…

EDIT:

vidim da si radio u skoli, pohvale na trudu i na volji ukoliko je ovo tvoj prvi dizajn

pa dobro prvi put mu je uglavnom mislim da ne treba objavljivat nego da uzme i da vjezba vjezba pa tek onda

Uredu je, prihvačam sve moguće kritike, baš sam objavio zato da čujem kritike i ostalo,
kritika i komentara se ne bojim, jer svi griješimo i ja želim učiti na svojim greškama.
Hvala!

samo cepaj drugar gledaj uputstva isprobavaj testiraj i videces napredak je zagarantovan

To je ovaj dizajn http://www.agroklub.com/ pogledaj još malo kako su oni riješili neke stvari npr. navigacija je kod njih ok zato što ima i podnavigacija pa se to sve nekako uklapa, ali kod tebe baš i ne.

Probaj još malo izmudrovati nešto.

Da, malo sam gledao te eko portale i tako, pa sam takvo nešto pokušao izvesti,
naravno, puno ću toga još promjeniti, samo me zanimalo za početak kako ovo izgleda.
Hvala!

Što kažete na logo?

klikni link kako bi pogledao!