PHP- Algebra, Edunova, Thecampster il nešto ostalo

Vjerovatno je bilo slicnih tema, ali nisam uspo pronaci pa cu ovdje.
Vec neko vrijeme sam poceo preko neta učit html i css, ali ga nisam bas usavrsio (tj.ne bih mogao sam napraviti stranicu bez svog šalabahtera) a htjeo bih preci na php.
Koji je vas savijet i ako netko ima iskustva sa Algebrm ili edunovom bilo bi još bolje, Jel bolje da sam uzmem pa trazim po netu ili da upisem neki “pravi tečaj”. Vidim cak da udemy ima jeftinih tečajeva. Ili možda da prvo usavršim baš pravo html i css. Jedino što nebih volio je da dobijem savijet da uzmem knjige i tako učim pošto me ne zanima baš teorija osim osnovnog, kao bas ni previse sam dizajn stranice . Volio bih baš čuti vaše mišljenje i kako ste vi počeli.

“Sam svoj majstor” :slight_smile:

Ali valjda sada zbog godina najradije bih preporucio “zivu osobu” bar neko vrijeme - dakle klasicni kurs (ako gdje imas prilike)

19god, vrlo dobro poznavanje engleskog al kad vec planiram ucit mislim to za ozbiljno shvatiti, e sad vidim da na algebri ima 160 sati predavanja pa ne znam sto bih tocno ondje naucio i Jel bi mi oduzelo previse vremena pa se između toga dvoumim

1 Like

Osnove, ali dovoljno za početak, pod uvjetom da radiš cijelo vrijeme. Nakon završetka još učenja.
Dobiješ temelje i to je to.

Pričam za algebru.

1 Like

Pluralsight.

35$ mjesecno pretplata i imas pristup vrhunskom sadrzaju.

1 Like

E to mi se svida, posto bih mogao uskladiti sa poslom