Php brojac poseta

Imam skriptu za php brojac poseta.Nego neznam kako da ga ubacim na sajt.Da li neko moze da mi kako to da uradim?

I sad mi trebamo da pogađamo što ti imaš?

Na informacije koje si ponudio ja ti mogu samo reći da brojač možeš vrlo lako implementirati na sajt :wink:

Više, više informacija…

:))Izvinjavam se, ima tri fajla:
counter.php
counter.txt
counter.gif

Mogu i kod da postavim al je dugacak.

Dovoljno je bilo da priložiš sajt sa kojeg si downloadovao counter.

Vjerovatno je to ovaj counter Free php-textfile Counter

Uputstvo je veoma jasno napisano.

Nakon uploada u folder counter na serveru, unutar counter.php se promijeni sledeće:

I na mjestu gdje želiš da ti prikaže brojač staviš

Možeš i staviti i u root sajta ali moraš promijeniti putanje…

Nije taj ,nasao sam ovde na forumu.Fajl sam skinuo sa nekog sajta tipa megaupload.Ajd probacu ovako da ga ubacim kao sto si napisao.

Sad kad sam pogledao to je taj isti

Tko zna što si još skinuo sa megauploada…

Zašto uopće koristiti takve brojače pokraj google analytics ili sličnih servisa koji ti daju puno bitnih informacija i vrlo lako se implementiraju na sajt.

@dombo

Zato što ljudi vole to vidjet (klijenti) a ne kuže da je to totalno “jusles”, uzmimo za primjer njuškalo i njegov brojač pregleda pojedinog oglasa…lol koji trash. Sa operom stavi autorefresh na 1sec i u 1 satu imaš 3600 pregleda oglasa…žalosno je ta to “budale” veseli.

GA je najbolja stvar za tu najmenu, samo da naprave neki “fičr” da se XMLom može dohvatit stanje posjeta i tako prikazat na webu i to je onda to.

Jel taj php brojac broji jedinstvene posete (ip adrese)ili sve posete?

U pravilu ti PHP counteri broje refreshanje stranice…

:slight_smile: Ako pamtiš ip onda ne.
http://bergam.co.nr
ovdje je moj v lastiti brojač

[quote=“Gigolo”]:slight_smile: Ako pamtiš ip onda ne.
http://bergam.co.nr
ovdje je moj v lastiti brojač[/quote]

Javi se njuškalu i ponudi im svoj brojač za neku paru…ko zna, možda nešto i bude :stuck_out_tongue: