Php email

Pozdrav ekipi!

Evo ovako, trebao bih malu pomoć oko jednog php file-a. Naime radi se o templateu koji je namjenjen za Facebook fun page i sad on kroz svoj izbornik ima formu kontak preko koje se znači može poslati email. U samom php file-u isprobao sam mjenjati neke stavke, isto tako sam probao i da nista ne mjenjam, ali jednostavno kada ja napišem tu kontakt formu i stisnem pošalji ne dešava se ništa iako piše da je poruka poslana(samo neznam gdje) :slight_smile:

Cijeli taj template je radjen u AS3 ima swf fileove, xml, i jedan taj php koji je kako pretpostavljam zadužen za slanje emaila. Sve sam pregledao i jedino što sam uspio nači nešto vezano za email je upravo u tom php file-u, koji sam kako sam rekao pokušao editirati ali se ništa ne dešava…

Sada bi ja zamlio ekipu sa foruma koji su veći stručnjaci od mene da ako znaju rješenje pomognu… Zahvaljujem se u naprijed na svim savjetima. Hvala.

<?php


$senderName = $_POST['userName'];
$senderEmail = $_POST['userEmail'];
$senderMessage = $_POST['userMsg'];
$emailAddress = $_POST['authorEmail'];



$senderName = stripslashes($senderName);
$senderEmail = stripslashes($senderEmail);
$senderMessage = stripslashes($senderMessage);
$emailAddress = stripslashes($emailAddress);

$to = $emailAddress;

$from = $senderEmail;
$subject = "Email from your flipbook";

//Begin HTML Email Message
$message = <<<EOF
<html>
<body bgcolor="#FFFFFF">
<b>Name</b>: $senderName


<b>Email</b>: $senderEmail


<b>Message</b>: $senderMessage

</body>
</html>
EOF;
//end of message
$headers = "From: $from\r\n";
$headers .= "Content-type: text/html\r\n";
$to = "$to";

mail($to, $subject, $message, $headers);

exit();
?>

šalje ti se na $to, koji ti je $emailAddress trenutno, ako hoćeš neku fiksnu email adresu na koju da ti se šalje mogao bi promijeniti i umjesto $to = $emailAddress; staviti $to = “tvoja_email_adresa”;

jbmu to sam i probao… U onome gornjem dijelu di je * $to = $emailAddress; * probao sam staviti moj email ali ništa… Ajd idem još jednom probati možda sam nešto mašio prvi puta…

Provjerio sam jos jedno i imao upisano bas tako kako si napisao… Probao sam opet poslati ali opet se nista ne desava :confused: