Php pomoć - konverzija cijene kn -> euri prije predavanja PayPalu

želim na stranice uvesti plaćanej PayPalom. budući da kuna nije prihvaćena od PayPala problem rješavam djeljenjem sume sa 7,4 (ili koji je već važeći omjer kune i eura) prije slanja podataka na PayPal.

uglavnom, na jednoj stranici imam sljedeći php kod:

';

čiju vrijednost želim podijeliti s navedenim iznosom, no ne uspjevam…probala sam već svašta, pa molim za pomoć[indent]_____________
[color=green][size=4]Naslov teme promijenjen kao smjernica autoru teme prilikom budućeg imenovanja teme. Naslov “php pomoć” je izričito suprotan pravilima foruma.

  • tsereg[/size][/color][/indent]

probaj ovako:

hvala, ali nigdje ne vidim naredbu da se totalna vrijednost dijeli s 7,4. meni je problem gdje da stavim i kako da to uobličim

nisam baš siguran dal sam shvatio… imaš neki broj i oćeš ga podijelit sa 7,4?
$broj/7,4; ?

da, hoću da taj value (vrijednost) value="’.$data[‘price’][‘total’].’ (konačnu cijenu) podijeli s 7,4 prije nego pošalje podatke PayPal gatewayu

pa stavi mu još /7,4 kako sam napisao

jesam. ne radi. izbacuje nepravilan string.

probaj točku umjesto zareza :slight_smile:

jesam, hvala na trudu, no problem je gdje da stavim i kako (sa zagradama, bez) jer probala sam mnogo već opcija. uglavnom kad stavim unutar ‘.$data[‘price’][‘total’].’ javlja da je string neispravan, ako stavim iza onda dođe do PayPala, ali da iznos nije ispravan