PhP register nadogradnja

hvala

Pa ovo sto ti imas prvo ti nije sigurna skripta, a drugo email ti mora slat odi na onu stranicu sto sam ti dao to je moja test stranica i radi 100%, a protiv botova jedina ti je zastita CAPTCHA tj sigurnosni kod to ti sluzi da bot ne moze pravit accounte jer ne moze ocitat slova sa slike.

ne treba mi za botove registrovoa se pravi covek,
email mi ne salje ne znam zasto mozda je do hostinga sto je free?
i kako nije sigurna skripta to ne razumem

http://paste2.org/H95XpP7N
sad je ovako i i dalje ne radi…

Pa jel ti javi kakvu grešku. pogledaj si na hostingu da li imaš error.log datoteku, ako imaš, a imaš sigutno, kopiraj kod tu pa ćemo vidjeti u čemu je problem. Možda ti je problem što se radi o free hostingu, pa su oni onemogučili mail funkciju kako spameri nebi to mogli iskoristiti.

nema error loga haha moracu na drugom hostingu da pokusam
a to dal je onemogucena mail funkcija gde to da vidim?

u php.ini, napravi skriptu i otvori ju browserom… naravno moras ju uploadat na host…

skripta:

<?php phpinfo(); ?>

evo probao sam na drugom hostingu gde ima error.log i i dalje ne salje email
da li ja kad napravim email treba jos nesto da uradim sa njim u cpanelu?

Samo napravis mail u cpanel i ubacis taj mail u kod, ja imam hosting na awadspace free je i radi sve evo ti link pa se probaj registrirat Moja web stranica i dobit ces mail u roku 10 minuta. I koristim onu skriptu sto sam ti napiso.

sada super radi hvala ti puno, treba mi jos da mi ne prikazuje listu korisnika sa status=0 vec samo sa statusom=1 ako moze? posto je malo zajebanija skripta :S Paste2.org - Viewing Paste Ex3dJjY7

pa samo napravis mysql upit “SELECT * FROM korisnici WHERE aktiviran = 1”

pa gde da ubacim to? uvek mi je bela stranica kad to dodam :S

mysql_query (“SELECT * FROM liga_racun WHERE status = 1”)

Pa ako imaš stranicu naprimjer registrirani_korisnici.php u nju ubaciš i napravis ispis svih registriranih članova koji su aktivirani

Mozes sa while

OVO Paste2.org - Viewing Paste Ex3dJjY7 je index.php stranica prikazuje SVE registrovane korisnike i poziciju i broj parova i sa statusom 1 i sa statusom 0
ja hocu da prikazuje samo korisnike sa statusom 1 iz tabele LIGA_RACUN
znaci status=1, da ga ima na stranici
status=0 da je prazno znaci nista da ne pise ni pozicija ni nista kao da nije registrovan
to je sve.

Pa 1 query trebaš onda a ne ovaki ko što si ti napravio, jer prikazuješ sve osim “neaktivne” tj koji nisu aktivirali račun. Neznam čemu komplicirat query onako ako nije potrebno. Svejedno odabireš sve sa *, de stavi vamo strukturu liga_parovi tablice.

potrebno mi je komplicirat ovako query jer prikazuje sve to sto mi treba

Pa jebo ga ti ako odabireš SELECT * to ti znači odaberi sve, ono što ti pišeš je višak i samo se nemožes snać s time, ja neznam kako nemožeš izvuc sve što ti treba s ovim što sam ti dao gore u postu sa SELECT * i while()