PHP upload fotografija

Dakle cijenjeni programeri.
Trebam php upload skriptu sa sljedecim osobinama.

Korisnik mora imati mogucnost poslati odjednon neogranicen boj fotografija ili ogranicen ali na neki veci broj, recimo 20.
U formi za slanje fotografija treba postojati obrazac u kojem treba ispuniti podatke o svojejm imenu, e-mail adrsi i prostor za pisanje poruke. Podaci sa forme idu na mail webmastera i ujedno su obavjest da je netko podigao odredjen broj fotografija na server.

E sad, ovo do sada i nije neki problem i vec imam nesto slicno u funkciji. No u praksi sam naisao na poteskoce.
Kad dvije osobe jedna za drugom posalju fotografije, one se pohrane u istu mapu na serveru i na taj se nacin pomjesaju i ja kao admin vise neznam cije su cije.

Dakle skripta bi trebala imati mogucnost ili spremiti fotke u svoju mapu ili slike poslane prije premjestiti u drugu mapu.

Idealno bi bilo da korisnik unosenjem svoga imena zapravo kreira mapu pod tim imenom ili da preimenuje fotografije pa se onda one zovu ime_neki broj.

Molim prijedloge ( mozda postoji gotova skripta za kupiti) ili ponude za izradu.

vidi image upload script

imas puno toga

samo je bitan apsolutni path za upload

Kažeš da već imaš skriptu koja djelomično funkcionira. Sve što trebaš promijeniti je način spremanja fotografija, odnosno ako ti skripta zapisuje/sprema fotografiju u recimo mapu “slike”, sve što ti trebaš promijeniti je staviti da se prilikom uploada (nakon validacije forme) kreira mapa ovisno o korisničkom imenu u mapi “slike”, npr tvojastranica.com/slike/korisnickoIme/slika.jpg

Ukoliko ne znaš to napraviti daj ovdje kod pa ću ti ja ili neko drugi pomoći već besplatno.

Hvala ti lijepo, pokusat cu ti dati sve podatke.

Dakle kod koji za slanje fotografija:

<?php require_once "phpuploader/include_phpuploader.php" ?>
  <?php
		$uploader=new PhpUploader();
		
		$uploader->MultipleFilesUpload=true;
		$uploader->InsertText="Odaberi fotografije (Max 1000M)";
		
		$uploader->MaxSizeKB=2024000;
		$uploader->AllowedFileExtensions="*.jpg,*.png,*.gif,*.bmp,*.txt,*.zip,*.rar";
		
		$uploader->SaveDirectory="savefiles";
		
		$uploader->FlashUploadMode="Partial";
		
		$uploader->Render();
		
	?>

neznam jel ti ovo dovoljno. Ako treba mogu ti cijelu skriptu poslati na mail.

Sto znaci ova greska
http://www.foto-vesna.hr/F1foto/greska.jpg

Kuzim da je nesto s dozvolama, ali mi nije jasno zasto neke fotke prodju a onda na nekima ova greska.

Koji je CHMOD za tu datoteku? Probaj ga postaviti na 777.

Probao i onda ne radi uopce.
Kazem, nije mi jasno jer malo radi i onda prijavi gresku.