Phpbb s modovima

Ovo je šut sa 40 metara ali vrijedi pokusati. Znam da postoji tamo negdje neko ko je usminkao phpbb3 s modovima i svime da izgleda prenabrijano i duplo funkcionalnije. Mozda je to neko s foruma, mozda neko s ostatka interneta.

Moze li mi neko prebaciti to ako ima ili uputiti me gdje da skinem? Jel se uopce moze tako gotov izmodiran forum instalirati na neki host ili se bas mora proci kroz sve one mukotrpne procese instaliranja modova za svaki forum posebno? Neki traju i po pola sata i izgledaju toliko izazovno da ne smijem ni pokusati.

Znaci razni sistemi reputacije, ubacivanje adsensa, redirekt odmah na topic a ne na onaj annoying “Your post has been posted blabla”, multiquote…

Posto su ljudi po prirodni malo sebicna bica javite se i ako zelite prodati to, mozda bi bio voljan dati nesto love.

Ako ti se neko javi, javi se ti meni :smiley: Trebam isto :smiley:

Iako sumnjam da će se iko javit :frowning:

nema od ovoga nista :frowning:

medjutim upravo sam naletio na
http://www.caskanja.com/forum/
i pise dole da koristi MyBB

jeli ovo sve dodje ovako lijepo s obicnim myBBom? ili je to ovaj lik isto dodavao razne plugine i mucio se da ga usminka?

ovaj forum je dovoljno dobar i lijep da konkurira vBulletinu koji je 195$ za samo 1 koristenje

ima od reputacije, prijavljivanja do quick replyja, slicnih tema i ostalih cool stvarcica

Niko ti ne odgovara?
A i mene zanima, jer bas fino izgleda.