Pin kod za AdSense nije stigao 5 meseci

Pin kod za AdSense od YouTube kanala mi nije stigao 5 meseci . Pet puta su mi prepratili pin na istu adresu I uopste nije stigao…sta da radim?

Jesi li dobro unio adresu, poštanski kod i sve ostalo što treba i da li si klikao da ti ponovo šalju kod?
Meni je došao za sedmicu dvije prošle godine oko 6-7. mjeseca.

Jesam uneo sve kako Treba. Jel mogu da prikacim canal na drugi AdSense nalog I da pocnem iz pocetka?

Trazi novi pin umjesto toga sto ti nije stigao

Ne znam kako sada, ali meni nije doso pin ja tri puta slao i na kraju slikao validni dokument u mom slucaju slikao pasoš poslao njima na mail i odobrili bez dolaska pina. To bilo pre 10 god

Meni nema smisla, koliko znam da nakon što istekne treći mjesec i tri puta ne potvrdiš PIN imaš u opcijama novu postavku da potvrdiš sa dokumentom.

Kao što sam napisao već sto puta nakon 10-14 dana idi svaki dan u poštu i traži i pitaj da nema nešto na tvoje ime jer zna ostati ili zalutati ili svašta nešto.

Nema takva opcija za YouTube kanale…SAMO pin …to je jedina opcija.

Ovu opciju nemas ?

Nemam takvu opciju…

Probaj preko ovog linka: https://support.google.com/adsense/troubleshooter/1094206?visit_id=637248351420531654-124799989&rd=1

otvorio sam link i popunio podatke …ali mi ne prihvaca id pub broj…a to je broj od mog naloga. Spored uputstvima adsensa posle 4 nedelje od zadnjeg poslatog pin coda trebali su da stopiraju reklame i da mi omoguce da potvrdim adresu pomocu dokumenta. Oni su i dalje pustali reklame na moja videa i nisu mi omogucili verifikaciju. Reklame i posle 5 meseca od zadnjeg poslatog pina jos uvek se prikazuju na moja videa . Kao da mi namerno ovo rade.Ne znam sta da radim…propasce mi zarada.

je li pub id iste dužine kao i ovaj njihov primjer ispod?

Jesi dodao pub-xxxxxxxxx ili kako ? Probaj sam broj bez pub-