Pisanje članaka

Dakle, nudim se za pisanje članaka za vaše stranice, blogove, forume il šta god vam treba.

Tema: Neodređeno, može bilo koja.
Broj riječi: Koliko treba toliko pišem.
Nudim prijevod sa engleskog na hrvatski i obrnuto te pisanje članaka na hrvatskom i engleskom jeziku + slike u članku kojemu to treba.
Cijena članka: Od 15kn pa dalje, ovisno o broju riječi i planiranom vremenu suradnje.

Ako je član koji treba uslugu provjeren i pohvaljen u ovoj temi plaća se nakon što dobije članke, ako nije provjeren plaća se pola unaprijed.
Prije nego se sklopi posao dobit ćete primjer jednog članka da možete provjeriti odgovara li vam usluga.
Ako trebate još kakve informacije samo pitajte :slight_smile:
Hvala.

15kn koliko riječi?

Od 200-300 + slike ako su potrebne u članku. Naravno na dugoročnu suradnju ili ako se naručuje veći broj članaka može i za manje :slight_smile:

Bump :slight_smile:
Ostvareno je nekoliko kratkoročnih suradnji te je jedna nastavljena na dugoročno sa prijevodom članaka sa engleskog na hrvatski.
Pošto i sa tom dugoročnom suradnjom imam još slobodnog vremena i dalje se nude usluge, posebno prijevod sa engleskog na hrvatski i obrnuto.

Bump :ehm:
Dvije suradnje (jedna prijevod članaka, jedna pisanje) su nastavljene, a obavljeno je i nekoliko kratkih poslova.
U temi - Dobri i loši trgovci na Webmajstori.net forumu možete vidjeti da dobro obavljam posao.

Uz pisanje članaka i prijevod obavljam svakakve sitnije poslove, kakav god posao trebate samo javite.

b
u
m
p

Jeli to cijena i za clanke za engleskom?
Zanima me veca kolicina i duza suradnja.

[quote=“dabars”]Jeli to cijena i za clanke za engleskom?
Zanima me veca kolicina i duza suradnja.[/quote]

Da, cijena je ista za bilo koji jezik, naravno ako je duljina članka veća onda i veća cijena bez obzira na jezik.
Ako si zainteresiran za suradnju javi se na PM pa se sve dogovorimo :slight_smile:

OK posao sam ti PM.

Dvije kratkoročne suradnje uspješno ostvarene, dvije dugoročne nastavljene i obavljeno još nekoliko suradnji u vezi s pisanjem članaka.
Ponuda i dalje aktivna, osim pisanja članaka radim bilo kakve druge poslove poput dodavanja igrica, postanja na forumima, izrada prezentacija, izrada tutorijala (photoshop, računalni i sl.) i slične poslove.

Možeš mi molim te poslati tvoj mail na pm jer ti šaljem pm i neće mi ga nikako poslati…

Poslano.
Inače ostvareno je još nekoliko suradnji u vezi pisanja članaka i postanja backlinkova na forume.
Zbog nedavnog gubitka u obitelji malo sam kasnio sa poslom tako da sam sada dosta zatrpan pa bi molio članove koji žele početi suradnju da pričekaju 2-3 dana dok ne riješim ove zaostatke.

Ostvareno nekoliko novih suradnji, većina sa pisanjem novih članaka te prijevodom.
Sada se oslobodilo nešto slobodnog vremena tako da svatko tko želi suradnju neka se javi :slight_smile:

Bump
Tri dugoročne suradnje nastavljene, traju već nekoliko mjeseci i obje strane su zadovoljne radom.
Također obavljeno i nekoliko kratkoročnih suradnji.
Sada se oslobodilo slobodnog vremena pa sam slobodan za još poslova.
Znači prijevod članaka (engleski na hrvatski i obrnuto), pisanje članaka (engleski i hrvatski), dodavanje igrica, vođenje web stranice, postanje na forumima, izrada tutorialjala i slični poslovi.

4 suradnje nastavljene, vremena se još ima, navali narode :smiley:

Bump
Sve suradnje koje su dosada ostvarene su nastavljene, također započeta još jedna dugoročna suradnja sa velikim portalom. Dosada su, barem koliko znam, sve osobe sa kojima sam surađivao zadovoljne obavljenim poslom.
Dakle, da malo obnovim listu poslova koje sam voljan raditi:
[list]
[:35tpmsde]Pisanje članaka - EN na HR i obrnuto[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Prijevod članaka - EN na HR i obrnuto[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Dodavanje igrica na stranicu[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Pisanje tutorijala za stranice (photoshop, računala i slično)[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Postanje na forum[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Dodavanje video materijala na stranicu (filmovi, serije, crtići i slično)[/:m:35tpmsde]
[:35tpmsde]Izrada WordPress stranica i rješavanje problema kod istih[/:m:35tpmsde][/list:u:35tpmsde]

:njam:

b
u
m
p

Evo da malo obnovim temu. I dalje se nude poslovi, imam vremena sada pa mogu brzo i kvalitetno odraditi kakav god posao trebate. Najbolje prijevod članaka i pisanje (EN, HR), dodavanje igrica, filmova, slika, opisa na slike ili video i slično.
Imam već sklopljeno nekoliko suradnji, a obavljen je velik broj kratkih poslova, neke suradnje su započete još kada sam otvorio temu i traju do sve dosada, znači više od godinu dana.
Posao obavljam brzo i kvalitetno.

Jel nudiš popust na količinu? Ako na primjeru umem preko 50 članaka jel ima popusta?

Naravno, sve detaljnije informacija na PM.