Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Haha, ili ću kupit AAWP ili nabavit neki plugin baš za tablice koje mogu uređivati…

Što se tiče reklama, sam sam stavljao na mjesta na kojima želim, i mišljenja sam da je inače okej, ali za ovaj članak koji sam linkao ne izgleda najbolje iz razloga što ima puno slika, pa se nakače i oglasi i slike i onda malo glupo izgleda. U običnim člancima gdje je većinom tekst mislim da nije previše.

Što se tiče logoa, hvala na info, nisam to znao… Ali sad niti ne znam zašto se prikazuje, pa nije on oglas …

@komentar ma nisam mogao dodati button u tablicu zato sam i pitao za plugine, nešto ću morati iskemijati kad uhvatim vremena pa proći i urediti sve članke na sajtu da izgledaju privlačnije… Hvala na pohvalama :smiley:

da, slažem se s reklamama gdje mi ne smetaju dok čitam članke. Količina je dobra i nije razbacao kao kada se automatski stavljaju prijed/poslije nekog Headinga.

Je li na svaki članak stavljaš samo jednu reklamu, tj.reklamni kod ili na stranici imaš nekoliko različitih kodova reklame? Nisam upoznat je li potrebno stavljati različite kodove na istoj stranici ili je dovoljan jedan kod reklame staviti nekoliko puta na istoj stranici.

To sam u ezoicu napravio, odaberem na jednom clanku pozicije, i avaka pozicija ima svoj kod, a onda AI trazi slicne lokacije na sajtu i stavlja reklame na ostale clanke.

Tako da zapravo u kodu na mojim stranicama ne postoji nista, vec ezoic to ubaci unutar svog sistema tako nekako

1 Like

Al je sranje za čitanje.

No hate, iskren sam :smiley:

@Zdenga Ne razumijem što si htio reći

Jel si pravio ovaj clanak s AI?

Ne, ne koristim AI već dosta dugo. s AI sam napisao samo par članaka (10-tak) i brzo odustao.

Zdenga je vjerovatno mislio da radis AI pa je zato ovo prokomentariso, nema drugog razloga :smiley:

Mislio sam da je link iznad njegov sajt ?

Pa jest, nego nisam shvatio što želiš reći, nisam skonto jesi pisao AI ili AL, objasni

Pa jeste njegov sajt, i nije koristio AI haha @petarvu eto napljuva tvoj rad nesvjesno :smiley:

2 Likeova

hah Bogu hvala, nego nije čovjek ništa reko. To koda kažeš Mercedes je sranje - ni kako, ni zašto, itd.

Mislim da @komentar nije mislio na button u tablici već gde imaš aff link u tekstu, ovo check the price.

Da li si možda testirao buy button ranije pa ti nije davalo rezultate. Moguće da bi tako povećao konverziju da dodaš button ispod svakog reviewa proizvoda.

Inače sve pohvale za blog , meni se sviđa. Rekao bih da sličnu postavku radi wp eagle na svojim sajtovima , mislim da si pominjao njega da pratiš.

1 Like

Uvijek imam anchor sa linkom, a nekad dodam i button. Ali jbga imam premalo prometa na stranici da bi mogao isprobati što funkcionira bolje… Mislim da za to treba barem 2000-3000 tis pregleda te stranice mjesečno pa da napravim pošten AB test.

A iskreno ne pratim sad točno njegove blogove, tu i tamo bacim oko, više pratim njegov youtube kanal ali i to u zadnje vrijeme slabo jer mislim da je pretjero sa promocijom AI sadržaja

1 Like

Ovako nešto sam mislio, baš pogodno za tvoju nišu, kombinacija aawp plus button.

1 Like

A iskreno ta mi izgleda gore od one moje haha…

2 Likeova

Ma mislio sam Button u tablici, ali i ovako je site jako dobar. Meni se sviđa.

Button se može staviti u tablicu, barem mi je tako ostalo u sjećanju. Večeras budem probao.

Kako god, @petarvu , imaš super site. Samo guraj i neka bude što više posjete - pa svega što slijedi. Onako na desktop sam danas pogledao, ja bih jedino smanjio header prostor jer mi se čini da puno uzima a praktički je prazan. To je mala kritika, tek da i ja nadodam :slight_smile:

1 Like

I meni, ali eto, sve neću da idem u tom smjeru. Zapravo, meni te tablice bodu oči čim ih vidim. Toliko ih koriste da su postale jasan indikator da je riječ o aff članku.

Tvoje tablice su mnogo bolje, i daju na znanje da si svaku uradio ručno i pazio što je u njoj.

1 Like

Naglasio sam no hate :smiley:

Kada sam ušao preko računara na sajt bio mi je raspolovljen ekran ništa nisam vidio od plutajućih reklama, ugasi jednu (adsense) ugasi drugu ezoic ili šta već međutim ponovno se otvori, prihvati cookie, opet reklama se otvara…

1 Like

Adsense nemam, milion puta sam provjeravao i nikad mi se nije dogodila stvar kao tebi, tako da ne razumijem sto se dogodilo.

Plutajuca reklama se otvara tek kad scrollas dolje, video se ucita isto kasnije, tako da mi ne ide u glavu sto tu ne valja…

Uglavnom, ubuduce kad pises nesto onda napisi sta kako i zasto, a ne kao “sranje je”. Ja sam uvijek otvoren za kritike, ali tvoj odgovor ranije je zvucao cak i pomalo bezobrazan, neovisno o tome sto si napisao no hate