Pitanje oko isplativosti WP izrade stranica za ecommerce

za ecommerce dali se isplati ulagati u wp rješenje ili je isplativije svaki mjesec plačati 30$ Shopify?

Šta znam, ovo i ne izgleda tako loše.
https://bob.in.rs

Problem može biti oko naplate, Shopify verovatno ima veće mogućnosti.

ja sam nesto citao oko toga i kazu ljudi dok poplacas sve oko wordpressa i woocommercea dodje ti isto kao da si platio shopify … ja kad bih pocinjao uzeo bih shopify

Kako možeš biti isto kad je WordPress i woocomerce koji se koristi za e shop besplatan. Treba ti jedino hosting i domena koje se mogu naći za 5-10$ godišnje (za početak)

1 Like

dal Wordpress i woocommerce posjeduju sve potrebne pluginove za ecommerce, za plačanja i sve potrebne stvari za jedan kvalitetan ecommerce i da su besplatni?

Većina se može naći besplatno…ako se radi o stranom tržištu

Pa ko ozbiljan ulazi u ecommerce ako nema 30$ mjesecno :confused:

Ma sve jasno Edis_Alic samo evo da se usporede recimo, woocommerce i Shopify pa ako se može uštedjeti lova, zašto ne?

eto onda napravite za 10$ ecommerce sajt samo mi javite kad zavrsite

ako ces gledati da ustedis 30$ sta ce biti kada budes morao platiti dobavljaču unaprijed 400-500-600$ za narudzbe

ali eto, može se :smiley:

ruin, ok, hvala na info, tu smo zato da bi pomogli jedni drugima, zar ne!

mislio sam na ovog

istina, većina se može naći besplatno, ali ima manjine koja se mora kupiti

a ta manjina je više od 30$

Ja se slažem da uvijek treba uložiti nešto ako očekujes da ćeš profitirati… no kolega je pitao da li može na WordPressu proći jeftinije… po meni da…staviš PayPal ,stripe neku temu free I Eto… primjer samo…

No istina nisam u toj niši pa moguće da nisam u pravu

Recimo da krenem sa wordpressom ako se želim prebaciti kasnije recimo zbog nekog nedostatka na Shopify, dali mogu migrirati podatke lagano ili dali mogu recimo kopirati artikle sa wordpressa na Shopify stranicu i onda recimo ugasiti wordpress stranicu a nastaviti sa Shopify pod istom domenom?