Pitanje vezano za web trgovinu i j.d.o.o

Naravno da porezni inspektor ima mogućnost i izdati opomenu, odn. naputak što treba ispraviti, što onda može naknadno provjeriti. I naravno da naši mediji to napuhuju jer im trebaju skandali, a ljudi koji imaju gadne prekršaje obično pričaju kako su ih za nešto trivijalno basnoslovno globili…, Međutim, nisu niti naši inspektori cvijeće - jako daleko od toga.

Ali si tu dao neke pogrešne informacije - mislim da ipak nisu stvari toliko nonšalantne. PU je bila dosta jasna u ovom pogledu. Račun se mora odmah izdati - ako ne radi fiskalizacija, onda će račun imati ZKI, a neće imati JIR. A ako uopće ne radi niti blagajna, onda se mora izdati iz knjige uvezenih računa. U roku od 48 sati od početka slijedećeg radnog dana se u prvom slučaju mora fiskalizirati, a u potonjem slučaju se mora osposobiti blagajna i u nju upisati račun, pri čemu se u fiskalizacijskoj poruci navodi broj računa izdanog iz knjige.

To da li meni to nesto znaci nije tvoj problem. Tvoj problem je da ja racun zelim i to odmah.

http://studio4web.com eto bas sam nedavno placao racun za produzenje domene i odmah nakon placanja sam dobio i racun, fiskaliziran, vrijeme placanja 23:07:54, 12.12.2013, vrijeme fiskalizacije racuna: 23:08:01, 12.10.2013

Tako da te molim da ne pises gluposti po ovom forumu.

Ne razumijes stvari o kojima pricas, a i pricas iz segmenta korisnika koji blago receno nema previse pojima o poslovanju, generiranju racuna, poreznoj i sl. Sto bi bilo da si u kojem slucaju trazio povrat sredstava iz bilo kakvog razloga? Da je kartica ukradena, pa da je placeno s ukradenom karticom i sl? Ovo iskreni nisam zna oda studio4web ima automatsku fiskalizaciju, no bas zbog povrata robe/reklamacija/ukradenih kartica i jos masu stvari, u pravilu u jedno 99% slusajeva se racuni ne izdaju odmah, vec nakon xx sati, upravo zbog provjere narudzbe, raspolozljivosti proizvoda i verifikacije.

Surađuejem na dnevnoj bazi sa par web trgovina na kojima sam developer i radim nabavu opreme pa znam o cemu pricam.

EOD na ovu temu.