Pitanje za FB eksperte - neaktivna stranica

Pitanje za fb majstore…
ako ih uopće i ima danas

Što biste vi napravili sa starim stranicama koje su neaktivne…

imam 2 pagea (strana publika) - od 19K i 44 K fanova…
Stranice nisu bile aktivne s objavama dugo vremena i zanima me što se može učiniti da ih se oživi ?

Ulaganje u facebook ads? Pitanje je opet je li to privremeno. Reach će nestati ubrzo nakon što istekne oglas ?

Je li netko uopće uspio u tome da oživi takvo nešto. Barem u nekoj mjeri…Jer ovako sada, reagira i 5 ljudi. Da reagira 1000 (od tih 44 K) bilo bi odlično…Naročito loše reagiraju na linkove

Ako ima netko iskustva s takvim stvarima, neka se javi…

Mislim da će ti pomoći da uplatiš neku reklamicu. Tipa nešto od 2-3 $.
Ja sam imao jednu neaktivnu stranicu i redovnim ubacivanjem slika i pozivanja ljudi na interakciju tipa “šta mislite o tome i tome”, sam pojačao reach. Doduše, nisam se kasnije nešto pretjerano trudio ali uspio sam da probudim reach.

I da, ako ti to bude išlo, ako upali reklama, nije loše da uplatiš još koji dolar.

1 Like

Aktivnost sto se tice objavljivanja, dnevno 2-4x, kao sto @jovan kaze, upitas ih nesto, zavisi koja je nisa u pitanju, ali to videces sam :slight_smile: guras tako 1 mesec, i videces da li ima efekta ili ne, uglavnom sam testiras… sto se tice objavljivanja ti u 4 sata postavis objave za 1 mesec …

1 Like