Pitanje za iskusne SEO majstore; članci i novi niche

Ja sam se salio i ova tvoja recenica me jako nasmijala, no ostavio sam i mjesta tome da su mozda clanci stvarno indeksirani prije nego su dostavljeni. S obzirom kako tehnologija napreduje cak sam poceo i razmisljati kako bi clanci bili indeksirani prije kupnje, nisam dosao do rjesenja, ali svejedno nebi me iznenadilo da su stvarno indeksirani…

Hvala @cupomakarska
Jako cjenim ljude koji prepoznaju moje kvalitete!
Konzultir’o sam se u vezi tvog sajta sa jednim od najpoznatijih digitalnih marketera Frankom Djmantu, (zivi u istom kvartu di i Zuckerberg), i veli mi da 12 clanaka (textova)…ili 12000 clanaka, ne mogu pomoc sajtu puno ako nisu kvalitetni, orginalni i interesantni posjetiteljima sajta.
Index.hr je, svojedobno, krenuo sa tisucama clanaka a na kraju se ispostavilo da je trijumfirao
zahvaljujuci jednom video uratku

1 Like

Ukupan broj pojavljivanja
137

Vec ima nekih prikaza, veceras bi trebao dobiti nove. Nego @Webimir sto predlazes da snimim video uredak :rofl:

1 Like

Nisu mi jasne ove “nedoumice” u vezi indexiranja url-ova na googlu?!
Za to sluzi search console.
Postavi se sadrzaj, kopira url, ode na search console i “prijavi” novi url.
Ovak to zgleda:

Nego @Webimir sto predlazes da snimim video uredak :rofl:

Auuu…pa tko je snimio video? Matija Babic ili Severina?

Sa Kornićem u Makarskoj :rofl::rofl:

1 Like

hahahahahaha mlado meso

Suti, ne prozivaj ga, jos mi samo on ovdje treba :joy:

1 Like

250 prikaza, pozicije za nekih 5 kw, naravno zanemarive ali bitno je da su se pojavile. Sinoc sam stigao da ubacim i nove clanke, sto dalje raditi trenutno nemam pojma. Mozda je jos rano za backlink, odmorit cu par dana da vidim povrsne rezultate.

@cupomakarska evo mene, kome treba pomoc?

Tu sam i ja pomislila hoću li stavljati komentar da nije dobro da su već indeksirani a ‘tek’ napisani :rofl: :rofl: Eto vrijedi još malo pročitati :smiley:

Kad vec iskopase temu, reci bogati kako je prosao ovaj clanak? Ispati li se ovih 5000+ ili bolje podijeliti u 5 od po 1000?

2 Likeova

Koliko se ja sjecam posto je to na starom, prodatom sajtu, nije bilo nekog pretjeranog uspjeha sa ovim clankom.