Pitanje za mobitel (kupovina)

Pozzz, koji mobitel od ovih da kupim

  • Samsung Galaxy A5
  • Samsung Galaxy S4
  • Sony Xperia M4 Aqua

Eto od ta 3 se se mislim… Sve je to nijansa neka.

A5. Lagan, dobra kamera, dobra baterija, brz.

A5 mi extra djeluje jer je izasao 2015, dok je S4 nijansu jaci ali je star 2 ipo godine.

Jos jedna zamjerka mi je na a5 sto nema led lampicu za notifikacije. Jel vama to problem?

Nijedan. Dajes hrpu para za ime,dok istovremeno ima kineskih brand mobitela sa istim,ako ne i boljim karakteristikama za duplo manje novce.

Neka hvala ti, ali mene samo ova 3 zanimaju. Pare mi nije problem izdvojit za nesto testirano za nase EU trziste jer mi je bitno i po zdravlje. Ne zelim da mi neki kinez explodira po licu dok telefoniram, pa kome se onda zalit 迪克迪克?

Neka hvala, volim platit naziv koji je istestiran i dugo kod nas i bit sigurna.

1 Like

Ok,onda plati mobitel 500 eura pa uzivaj :slight_smile:

Naravno da imaš pravo birati što ćeš kupiti za svoje novce, ali razlog preplaćivanja ti je bezvezan. Declaration of conformity. Kinezi danas imaju to. Ukratko, to je potvrda da, u ovom slučaju mobitel, udovoljava propisima EU, a to znači da je i testiran.
A što ako ti Korejac eksplodira? Vjerojatno znaš da je Samsung korejska kompanija :wink:

1 Like

Onda baci oko na Galaxy Alpha, on ima led lampicu. Takoder ima Jaci procesor i bolji ekran od A5, ali slabiju bateriju. Ja ga imam vec godinu dana, radi ko zvijer. Znam imat otvoreno 40 tabova u chromeu i ovaj to odraduje bez problema… Na njuskalu ga nades za 300 eura (novi, s garancijom 2 god).

Ja bi između ta tri odabrao S4 radi bolje rezolucije zaslona.