Placanje dostave kurirskoj sluzbi u slucaju vise dobavljaca

Pozdrav svim clanovima molim Vas jedan info s obzirom da vjerovatno imate vise informacija i iskustva u vezi web prodaje…naime zanima me sto ako kupac stavi proizvode od vise dobavljaca u kosaricu ? jel se onda placa u biti dupla postarina od moje strane prema kurirskoj sluzbi,jer kupcu nemogu racunat duplu postarinu…Koko najbolje rijesit taj problem?..Hvala unaprijed na odogovoru…Lijep pozdrav…

Predpostavljam da radis shop B2B. Imamo slican problem. Najbolje dogovorit sa dobavljacima da salju sa svojega skladista tvome korisniku. Uvoz iz EU moze biti ne isplatljivo. Zato povuci neku paralelu i odrediti cijenu dostave, negdje gubis, a negdje dobis. Ono kak ja gledam, ako imas posla i vrtiš lovu, cijena dostave nebi trebala biti problem.

Hvala na savjetu!
Radim B2C (kupac kupuje proizvode na nasem web shopu),medutim moze se dogodit da kupac stavi proizvod od razlicitih dobavljaca proizvod u kosaricu.(jer proizvode saljemo od dobavljaca prema krajnjem kupcu)… i tu onda dolazi do duple postarine za nas,jer kupac placa samo jednu postarinu… :wink: