Plaćanje SMSom/SMS payment gateway?

Pozdrav svi :slight_smile:

Da li netko ima informacije glede nekakvog SMS payment gatewaya za HR? Imam upit za integraciju sms plaćanja na WooCommerce pa sam ostao malo začuđen, nisam na prvu ništa mogao naći :confused:

Svaka preporuka je više nego dobrodošla :slight_smile:

Uff tu se neces obogatiti uzimaju se jako velike provizije. Meni poznato je fortumo pa vidi da li ti se isplati.

1 Like

Ogronne su provizije

Hvala na infu, citao sam vec da su provizije dosta velike. Budem pogledao taj fortumo :slight_smile:

da li netko ima iskustva sa mobiPaYom? o.0

Covek je dobio upit za integraciju, a svakako klijentovo je da odluci isplativnost, mada klijent svakako zna da je svuda sms jako oporeziv i od drzave i od provajdera jer je nacin naplate lak i svima dostupan.
Mada konkretno ako pricamo samo o Hrvatskoj, provajderi imaju mnogo nizu stopu poreza nego recimo u Srbiji, ja saradjujem sa IT1, i ljudi nam isplacuju unapred, sto nigde ne postoji, odnosno recimo u Srbiji se ceka po par meseci, It1 iz Hrvatske isplacuje odmah posle zavrsenog meseca , odnosno kreditira svoje partnere i verovatno je jedna od najprofesionalnih firmi sa kojima sam radio.

2 Likeova